TP-Link виводить на український ринок нові Wi-Fi роутери та пристрої для розумного дому

TP-Link виводить на український ринок нові Wi-Fi роутери та пристрої для розумного дому

4 жовтня, 2016 – TP-Link, глобальний постачальник надійних мережевих рішень, оголосив про старт продаж на українському ринку нових маршрутизаторів Archer C60, TL-WR942N та TL-WR842N, а також двох інноваційних Wi-Fi розеток HS100 та HS110.

HS100/HS110

 

Ці Wi-Fi розетки для розумного дому підключаються до звичайних розеток, забезпечують легке управління з пристроїв на на базі Android и iOS за допомогою додатку Kasa і повністю змінюють взаємодію  людини з домашньої технікою. Тепер ви зможете отримати доступ до підключених пристроїв з будь-якої точки планети, де є мережа інтернет, контролювати час увімкнення та вимкнення споживацької электроніки за допомогою завчасно складеного розкладу, а також вмикати та вимикати электроприлади, не залишаючи дивану. Таймер зворотнього відліку дає можливість своєчасно вимкнути утюг або щипці для завивки, а реалізована в моделі HS110 функції відстеження статистики энергоспоживання допоможе економити під час оплати рахунків за електроенергію.

Рекомендована роздрібна ціна пристроїв складає 850 грн для HS100 и 999 грн для HS110.

TP-Link Archer C60

 

Двохдіапазонний роутер з підтримкою високошвидкісного стандарту 802.11ac, який має замінити популярну модель Archer C50. Найцікавішою особливістю Archer C60 стали 5 зовнішніх антен, з яких три працюють на частоті 2,4 ГГц, а дві – на частоті 5 ГГц. Антени, що передають дані на одній частоті, розташовані по черзі: таке рішення гарантує максимально широке покриття і эфективну протидію перешкодам.

Рекомендована роздрібна ціна роутера складає 1499 грн.

TL-WR942N/TL-WR842N

 

Поява цих моделей на українському ринку стала результатом оновлення модельного ряда роутерів з підтримкою найбільш розповсюдженого в Україні стандарту 802.11n. TL-WR942N приходить на зміну популярному роутеру TL-WR941ND і відрізняється від нього наявністю двох USB-портів та звбільшеною до 450 Мбіт/c максимальною швидкістю з’єднання. TL-WR842N замінить маршрутизатор TL-WR842ND, а його головною особливістю стане відсутність антен, що знімаються.

Рекомендована роздрібна ціна пристроїв складає 899 грн для TL-WR942N и 599 грн для TL-WR842N.

Про компанію TP-Link

Основана в 1996 році, компанія TP-Link є глобальним постачальником надійних мережевих рішень та аксесуарів, які необхідні в усіх сферах повсякденного життя. TP-Link послідовно оцінюється аналітичною компанією IDC як найбільший в світі постачальник мережевого обладнання в сегменті SOHO. Пристрої TP-Link продаються в більш ніж 120 країнах та обслуговують сотні мільйонів людей в усьому світі.

 

 

comments powered by Disqus
 
Top