Новi монохромнi принтери i-SENSYS MF 230 та MF240

Новi монохромнi принтери i-SENSYS MF 230 та MF240

Компанія Canon випускає 6 нових моделей багатофункціональних принтерів для вирішення завдань друку і документообігу в офісах. Лінійки i-SENSYS MF230 і MF240, а саме моделі i-SENSYS MF231, MF232w, MF237w, MF244dw, MF247dw і MF249dw, оснащені розширеним набором функцій, мінімально споживають електроенергію і легко пристосовуються до різних умов роботи.

Надпотужні параметри продуктивності

На зміну i-SENSYS MF210 і i-SENSYS MF220 приходять нові компактні друкуючі пристрої з підтримкою передових функцій, що оптимізують роботу невеликих офісів. i-SENSYS MF230 підтримує швидкий монохромний друк при швидкості 23 сторінок на хвилину, а i-SENSYSMF240 – 27 сторінок на хвилину (обсяг завантаження до 250 аркушів). Нові моделі оснащені технологією Quick First-Print, що відповідає за початок друку в лічені хвилини. А i-SENSYS MF20 підтримує двосторонній друк, що розширює можливості роботи друкувального пристрою в офісі.

Безмежні можливості друку

Тепер такі робочі процеси, як друк і сканування документів, відправка факсів та копіювання паперів, контролюються через планшети, ноутбуки та персональні комп'ютери за допомогою бездротових технологій. Принтери підтримують роботу додатків Mopria (для ОС Android), Apple Air Print, Google Cloud Print і Canon PRINT. i-SENSYS MF230 і MF240 також підключаються до мережі через модуль Wi-Fi. Дана опція дозволяє безпосередньо підключатися до принтера через смартфон і змінювати параметри та налаштування мережі. Функція MF Scan Utility, якою оснащені i-SENSYS MF230 і MF240, дозволяє сканувати і створювати PDF-документи, прикріпляти скановані файли до листів і відправляти скани документів на хмарні сервіси. Крім того, моделі i-SENSYS MF247dw і MF249dw безпосередньо відправляють скановані документи без необхідності використання комп'ютера.

Простий друк і сканування

Лінійки i-SENSYS MF230 і MF240 підтримують можливості дистанційного керування. Нові друковані пристрої оснащені оптимізованим інтерфейсом дистанційного користувача (RUI), що керується зі смартфона, планшета або персонального комп'ютера. RUI забезпечує доступ до інформації про принтер і надає користувачам інструменти для дистанційної зміни налаштувань і параметрів мережі, установки адресної книги та перевірки рівня тонера. Крім того, i-SENSYS MF230 і MF240 підтримують передові стандарти галузі, розширюючи можливості підключення для вирішення різних робочих завдань по друку і скануванню документів.

Зменшення втрат енергії

Багатофункціональні принтери i-SENSYS MF 230 і MF240 енергоефективні, що зменшує екологічні наслідки ведення бізнесу. Енергозберігаючий режим економить електроенергію, в той час як абсолютно нова функція «Звіт ECO» дозволяє в режимі реального часу аналізувати кількість використаного паперу і електроенергії, і надає поради, яким чином поліпшити показники ефективності. В моделях i-SENSYS MF237w, MF247dw і MF249dw представлена функція керування факсом за допомогою дистанційного режиму. Крім того, режими Auto Off і сплячий режим в i-SENSYS MF230 і MF240 дозволяють утилізувати багатофункціональні картриджі Canon без шкоди для навколишнього середовища. Це стало можливим завдяки програмі «Canon Cartridge Recycling». Щоб отримати високоякісні друковані документи і чорно-білі зображення, працівники можуть замінити порожній тонер самостійно, без необхідності звертатися до служби обслуговування.

i-SENSYS MF230 і MF240 будуть доступні на всіх ринках присутності компанії Canon починаючи з листопада 2016 року.

comments powered by Disqus
 
Top