Як проходила презентація найочікуванішої камери року - Canon EOS 5D Mark IV

Як проходила презентація найочікуванішої камери року - Canon EOS 5D Mark IV

Масштабний захід проходив в аероклубі «Аеропракт» та зібрав понад 100 журналістів та фотографів. Презентація довгоочікуваної камери проходила у формі вражаючого шоу зі спец-ефектами та театралізованим дійством.

Спікерами заходу, які й презентували новинку, були Ференц Торок, технічний спеціаліст Canon Europe, та фотограф Олексій Горшков. Ференц Торок провів невеличкий екскурс в історію, нагадавши присутнім з чого починалась легендарна лінійка камер EOS 5D та як вона еволюціонувала протягом десятиліть.

Камера EOS 5D Mark IV – це квінтесенція багаторічних розробок компанії Canon. Нова камера, завдяки 61-крапковому автофокусу, який здатен відслідковувати об’єкти по всій площині кадру, забезпечує чіткі та точні знімки навіть в умовах швидкісної роботи. 30,4-мегапіксельний CMOS-датчик з розширеним динамічним діапазоном дозволяє проводити високошвидкісну зйомку – 7 кадрів в секунду. Крім цього, камера знімає відео в 4К та підтримує новий стандарт HDR, а також має вбудовані модулі Wi-Fi, GPS та NFC.

Презентація фотокамери проходила в дусі класичних голлівудських бойовиків – за мить до появи EOS 5D Mark IV її викрав грабіжник і почалась справжня погоня з вибухами, зброєю та літаками. В результаті камера була врятована, а все це дійство оператори Canon зафільмували та показали гостям в кінці вечора.

Орієнтовна вартість EOS 5D Mark IV в Україні становитиме 199 999 грн. 

comments powered by Disqus
 
Top