Оціни надпотужний звук Philips Іzzy BM6W/10 на CEE 2016

Оціни надпотужний звук Philips Іzzy BM6W/10 на CEE 2016

Зараз мало кого можна здивувати портативною колонкою, проте компанії Philips це дійсно вдалося своєю потужною новинкою із серії Іzzy.

Philips Іzzy BM6W/10  – це по-справжньому ефектна акустична система з чотирма динаміками. Максимальна вихідна потужність моделі складає 15 Вт. Також пристрій здатен приємно вразити любителів активного відпочинку на природі завдяки вологостійкій конструкції стандарту IPX4.

Музика транслюється до АС за допомогою таких інтерфейсів Bluetooth або Audio in. Якщо ж у вас вже є колонки з серії Іzzy, моделі можна синхронізувати між собою за допомогою технології izzylink.

Два 2-дюймових динаміка і два пасивних в Philips Іzzy BM6W/10 направлені в протилежні сторони, тому у результаті відтворюється чистий і збалансований звук.

Враховуючи подібні характеристики, відразу ж виникають питання стосовно автономності. Проте колонка показує високий результат з можливістю роботи від акумулятора до 8 годин.

Послухати і протестувати усі можливості Philips Іzzy BM6W/10 та інших новинок від виробника ви зможете на виставці CEE 2016.

Дізнатися більше про CEE2016 можна за посиланням: cee.erc.ua

comments powered by Disqus
 
Top