На ринку з’явилася найбільша в світі приватна ІТ-компанія: історична угода зі злиття Dell і EMC завершена

На ринку з’явилася найбільша в світі приватна ІТ-компанія: історична угода зі злиття Dell і EMC завершена

Під час Dell EMC Forum, який відбувся 14 вересня, на базі конференц-залі Parkoviy, що у Києві, представники компанії розповіли про міжнародну і місцеву стратегію компанії щодо комплексних рішень, серед яких гібридні хмари, програмно-конфігуровані центри обробки даних, конвергентна інфраструктура, та інші актуальні теми.

Також, під час Dell EMC Forum, компанія Dell Technologies оголосила про завершення угоди по придбанню корпорації EMC. Результатом події стала поява провідного гравця з річним обігом в 74млрд доларів і унікального сімейства компаній, які здатні надавати організаціям необхідну та ключову інфраструктуру для переходу до цифрового бізнесу, трансформації ІТ і захисту інформації.

 

Спікерами заходу були Тівадар Дієнеш-Оем (Tivadar Dienes-Oehm), регіональний директор Dell в Україні, Угорщині, Прибалтиці, Азербайджані, Вірменії, і Сергій Карпов, віце–президент, генеральний директор ЕМС в Росії та країнах СНГ.

Протягом виступу доповідачі розповіли про високі досягнення компанії, серед яких визнання Dell Technologies лідером ринка в 20 дослідженнях Gartner MQ.  

Майкл Делл, голова ради директорів і виконавчий директор Dell Technologies, зазначив: «На наших очах починається нова індустріальна революція. З кожною хвилиною наш світ стає все більш розумним і взаємопов'язаним, в кінцевому підсумку він зіллється з величезним світом Інтернету речей, відкриваючи перед нашими замовниками неймовірні перспективи. Саме тому ми створили компанію Dell Technologies. У нас є продукти, послуги, талановиті фахівці і глобальна присутність – все необхідне, щоб стати провідником змін і направляти великих і малих замовників в їх переході до цифрового бізнесу».

На організованій компанією виставці були представлені цікаві і актуальні продукти виробництва Dell: від домашніх комп’ютерів до серверних рішень.  

Нагадаємо, Dell Technologies обслуговує 98 % зі списку Fortune 500 і об’єднує декілька компаній, які займають лідируючі позиції на ринку. Найбільш відомими і великими з них є підрозділи клієнтських рішень Dell і підрозділи інфраструктурних рішень Dell EMC. Також в склад Dell Technologies входять наступні компанії: Boomi, Pivotal, RSA, SecureWorks, Virtustream и VMware.

comments powered by Disqus
 
Top