Двостандартні CDMA+GSM смартфони зі знижками до 30%

Двостандартні CDMA+GSM смартфони зі знижками до 30%

Інтертелеком запропонував нову систему знижок для абонентів корпоративного сегмента. Залежно від витрат на послуги зв'язку, користувачі можуть отримати знижки від 10% до 40% на всю лінійку 3G обладнання: смартфони, модеми, мобільні Wi-Fi роутери і нещодавно запущені у продаж сертифіковані двостандартні смартфони.

У будь-якому з центрів обслуговування абонентів користувачі також мають можливість протестувати акційні моделі сертифікованих двостандартних смартфонів Xiaomi. Широкий модельний ряд, сучасне апаратне забезпечення, висока продуктивність та функціональність CDMA+GSM смартфонів поряд з можливістю об'єднати в одному пристрої переваги як GSM, так і CDMA зв'язку роблять ці пристрої оптимальним вибором для прогресивного бізнесу.

Крім того, при покупці сертифікованих двостандартних смартфонів Xiaomi Інтертелеком дарує безлімітний 3G інтернет, 300 хвилин для дзвінків на номери всіх операторів України на 100 днів. Після закінчення цього100 днів можна продовжувати користуватися послугами зв'язку на умовах обраного тарифного плану.

comments powered by Disqus
 
Top