Нова послуга «Захисти мобільний» від lifecell

Нова послуга «Захисти мобільний» від lifecell

Оператор мобільного зв'язку lifecell оголошує про запуск нової послуги «Захисти мобільний» спільно з міжнародною компанією mySafety. Абоненти, що підключили цю послугу, зможуть захистити свій телефон і підвищити ймовірність його повернення в разі втрати.

Скористатися послугою можуть власники будь-яких телефонів: як смартфонів, так і «кнопкових». При цьому мобільний пристрій абонента буде під захистом у всьому світі.

Для користувачів смартфонів на ОС Android доступна також можливість віддаленого блокування мобільного пристрою, перегляд геопозиціонування, здійснення фотозахвату.

Після підключення послуги абоненту надається спеціальний ідентифікатор або електронний стікер у вигляді зображення на екрані блокування смартфона або ID-стікер - наліпка з унікальним ID-номером для розміщення на мобільному пристрої. ID-стікер можна буде отримати в ексклюзивних магазинах lifecell. На стікері міститься інформація з номером служби підтримки, куди можна звернутися за консультацією або з приводу повернення знайденого мобільного пристрою. Також на стікері розміщена інформація про винагороду тому, хто знайде загублений гаджет.

Оператор lifecell організував підключення послуги для своїх абонентів за допомогою різних каналів:

  • На сайті protect.lifecell.com.ua
  • Через USSD-меню *691#
  • Дзвінком на короткий номер IVR - 6911 (безкоштовно з номерів lifecell)
  • За допомогою SMS на номер 6911
  • Через систему самообслуговування my.lifecell.com.ua
  • За допомогою дзвінка в контакт-центр оператора за номером 5433 (безкоштовно з номерів lifecell)

Для всіх нових користувачів послуги надається тестовий період терміном на 14 днів і вартістю 0,01 грн (з урахуванням всіх податків). Вартість мінімальної підписки 3 грн на тиждень передбачає повернення телефону кур'єрською службою, а в рамках підписки «Стандарт+» абонент має можливість отримати компенсацію в розмірі 1500 грн (за мобільний пристрій з ОС Android, iOS, WindowsPhone або Symbian). Вартість передплати на послугу становить 3 грн на тиждень, «Стандарт» - 5 грн на тиждень, «Стандарт +» - 7 грн в тиждень.

comments powered by Disqus
 
Top