Samsung Galaxy Note 7 vs Moto Z: в чому різниця?

Samsung Galaxy Note 7 vs Moto Z: в чому різниця?

Порівняння двох топових смартфонів Samsung Galaxy Note та Moto Z, реліз яких відбувся цього літа.

Розмір

Обидва смартфони практично однакового розміру, але Moto Z помітно тонший – на 42% аніж Galaxy Note 7.

Вага

Moto Z на 20% легший від свого суперника. Проте вага – це справа смаку, адже багато хто любить грузні смартфони, які відчуваються у руці.

Конструкція

Galaxy Note 7 вражає зовнішньою вишуканістю, а тоненька алюмінієва рамка створює ефект повністю скляного корпуса. Moto Z виконаний зі сталі та алюмінію, а також має декілька варіантів змінних накладок.

Модульність

Moto Z можна визнати найкращий модульним смартфоном із нині представлених. Модулі – портативний динамік, додатковий акумулятор та міні-проектор,  легко встановлюються, змінюються і для цього не потрібно знімати батарею. Більше того, модулі практично не збільшують габарити смартфона.

Кольори

Кольори – це теж індивідуально, але і Galaxy Note 7, і Moto Z виконані у найбільш базових кольорах, а останній ще й є у модному rose gold.

Розмір дисплею

В цій категорії Samsung Galaxy Note 7 переплюнув Moto Z. Хоча і 5,5-дюймовий екран Moto Z явно не претендує на звання «мініатюрного».

Роздільна здатність екрану

Обидва смартфони мають однакову роздільну здатність, але оскільки розмір дисплея Moto Z дещо менший, то і щільність пікселів на дюйм у нього на 3% більша.

Тип дисплея

Флагмани оснащені матрицями AMOLED.

Always-on display

Завдяки технології AMOLED обидва смартфони мають функцію активного екрану.

Вигнутий дисплей

Galaxy Note 7Edge    Moto Z не може похизуватися викривленням екрану, тоді як

Стилус

Galaxy Note 7 є єдиним топовим смартфоном зі стилусом у комплекті.

Чутливість дисплея

Стилус Galaxy Note 7 має тисячі ступенів сили натиснення, тому дисплей цілком логічно позбавлений цієї функції. Moto Z хоч і не оснащений таким стилусом, теж не може похизуватися чутливістю екрана.

Піксельність камери

В цій категорії обидва флагмани мають майже однакові результати, виняток – головна камера Moto Z, яка отримала на один мегапіксель більше.

Апертура камери

Обидві камери мають об’єктиви з великими отворами для кращої зйомки в умовах поганого освітлення.

Оптична стабілізація зображення

Камери обох флагманів мають технологію стабілізації зображення, що дозволяє робити хороші знімки в умовах вібрацій и ж інших завад.

Ручні режими зйомки

Користувачі і Galaxy Note 7, і Moto Z можуть особисто налаштовувати параметри камери.

Швидкий виклик камери

Ця функція реалізована в обох смартфона. У Moto Z – це швидкий оберт смартфона, а в Galaxy Note 7 – подвійне натиснення основної клавіші.

Акумулятор

Galaxy Note 7 має хороши ємний акумулятор за замовчуванням, а Moto Z на додачу до основної батареї має ще модуль, який вдвічі збільшує живучість смартфона.

Швидка зарядка

Обидва смартфона мають цю надзвичайно важливу та зручну функцію.

Бездротове живлення

Смартфони можна заряджати без кабелів.

Знімний акумулятор

Можливість знімати акумулятор не передбачена ні в одному, ні в іншому смартфоні.

VR-гарнітура

В цій категорії Galaxy Note 7 перевершує Moto Z. Проте Moto Z також підтримує окуляри віртуальної реальності Google Cardboard.

Процесор

На ринків Японії, Китаю та США обидва смартфони комплектуються однаковими процесорами. Але для інших ринків Galaxy Note 7 поставляється з восьмиядерним Exynos 8990.

Оперативна пам'ять

Пристрої мають однаковий об’єм оперативної пам’яті.

Вбудована пам'ять та microSD

 Об’єм вбудованої пам’яті Galaxy Note 7 – 64 ГБ, тоді як Moto Z має дві конфігурації – 32 ГБ та 64 ГБ. Обидва пристрої підтримують карти пам’яті microSD.

Порт USB

Пристрої підтримують новий стандарт для Android-смартфонів – USB Type-C.

Роз’єм для навушників

Класичним 3,5 мм порт оснащений Galaxy Note 7.

Мобільні платежі

Galaxy Note 7 має свій сервіс мобільних платежів - Samsung Pay, який працює тільки у США та Кореї і більш уживані ший, аніж Android Pay, який працює з Moto Z.

Датчик відбитків пальців

На сьогоднішній день топові смартфони просто зобов’язані мати сканер відбитків пальців, тому обидва смартфони ним оснащені.

Сканер сітчатки ока

Ще один біометричний інструмент безпеки. Moto Z ним не оснащений, але назвати це недоліком важко – все таки, цей сканер не дуже вживаний.

Водонепроникність

Note 7 має стандарт захищеності IP68, який означає, що смартфон витримає дощ, бризки та занурення у воду до 1 метра. Moto Z має водо відштовхуюче нано-покриття, яке захищаю пристрій, в основному, від бризок.

Програмне забезпечення

Обидва флагмани працюють на базі Android Marshmallow, проте вони перші отримають нову прошивку Nougat.

Джерело: newatlas.com

comments powered by Disqus
 
Top