3G та Гоголь: об'єднання технологій і традицій

3G та Гоголь: об'єднання технологій і традицій

21 серпня відбулося закриття фестивалю «Сорочинський ярмарок». Протягом тижня с. Великі Сорочинці було центром розваг в етнічному стилі, виставок робіт майстрів з усіх куточків України, яскравих майстер-класів і народної творчості: піснями та танцями гостей фестивалю розважали понад 2000 творчих колективів.

Етнічний колорит «Сорочинського ярмарку» гармонійно доповнила зона оператора Інтертелеком, партнера 3G інтернету заходу. Поєднання традицій і сучасних технологій привернуло чимало відвідувачів, які активно підключалися до інтернету щоб поспілкуватися і поділитися враженнями про фестиваль з друзями та близькими або просто перевірити соціальні мережі та електронну пошту. Тестування 3G пристроїв і фотозона, відкрита для всіх бажаючих, стали відмінним доповненням до інших ярмаркових розваг.

Гості бренд-зони Інтертелеком також взяли участь у розіграші подарунків від оператора. Сувеніри, знижки на придбання 3G обладнання та головні призи — два мобільних Wi-Fi роутера — знайшли своїх власників серед гостей «Сорочинського ярмарку».

comments powered by Disqus
 
Top