Десктопи існуватимуть ще довго

Десктопи існуватимуть ще довго

Корпоративний замовник достатньо консервативний, не так легко міняються процеси діловодства. Хоча і всесвітні виробники планшетів роблять успішні рухи в сторону освоєння корпоративного ринку. І в подальшій перспективі софтверні розробники планують офісні корпоративні додатки створювати на веб-основі, тобто робоче середовище не буде прив’язане ні до ОС, ні до пристроїв, на якому виконуються такі додатки. Але найближчі роки важко ще уявити, скажімо, класичне банківське відділення без консультанта зі столом, стаціонарним ПК, принтером і паперовою квитанцією з підписом і штампом. А от надійність – завжди одна з перших вимог корпоративних замовників до обладнання, зокрема і до ПК. Гарантувати її можуть з достатньою долею впевненості, тільки A-бренди, на відміну від ПК «самозбору».

ПК існуватиме ще довго – як надійний пристрій з клавіатурою, на якому можна:

  • швидко друкувати, створювати контент
  • зберігати великі об’єми інформації

Попит, а отже, і заробіток на такі пристрої буде ще довгий час.

Можна ще виділити/підказати кілька ніш для впевненого застосування комплексних десктопних систем з стабільним попитом:

  • Синхронні пристрої в єдиній екосистемі, наприклад, як на базі Windows 10. Так працівник через смартфон перебуває завжди в онлайні з основними корпоративними програмами, планшетом виконує мобільні задачі в межах робочого простору, чи офісу; і на робочому місці за ПК виконує задачі, які потребують значної концентрації уваги.

  • Графічні станції для особливих забач, професійна обробка відео, архітектура, дизайн, тощо.
  • домашні мультимедийні центри, що конкуруватимуть з Smart TV як більш універсальні рішення, зручніші для роботи в інтернеті, з документами, ззображенням і відео.
  • Ігрові потужні станції, щоб забезпечити високу продуктивність на рік чи два в найновішій грі з максимальними налаштуваннями і дозволяти можливість апгрейду системи.

Отже, не зважаючи на стрімкий ріст мобільних технологій, все ж є ніші які найближчі роки не зможуть бути перекриті ними. Також в ПК є ще резерви для росту і забезпечення споживацьких вимог в своїх сегментах.

comments powered by Disqus
 
Top