«ВІДЕОPEOPLE 2016»: як відкрити свій канал на YouTube у 2016 році?

«ВІДЕОPEOPLE 2016»: як відкрити свій канал на YouTube у 2016 році?

22 липня в Києві відбувся третій міжнародний фестиваль «ВІДЕОPEOPLE 2016», який зібрав понад 800 чоловік - професійних відеоблогерів українського YouTube та всіх, хто цікавиться темою відеоблогінгу. Захід проходив у форматі лекцій, панельних дискусій та майстер-класів, які проводили запрошені спікери та команда YouTube.

Як зазначив директор партнерської програми YouTube Юрій Хазанов, щорічно час перегляду українцями YouTube збільшується на 70 %, а український відеоблогінг наразі перебуває в зеніті свого розквіту. Найлояльнішою аудиторією YouTube в Україні є молоді люди віком від 16 до 24 років, 70% з них відвідують популярний відеохостинг щодня. Тому цілком очевидно, що кількість українських авторів та каналів у 2016 році зростатиме.

В рамках конференції члени команди YouTube та вже успішні креатори розповідали, як запустити успішний канал та ділилися своїм досвідом.

2016 рік є сприятливим часом для всіх – і тих, хто тільки планує стати відеоблогером чи починає розвивати свій канал, так і для тих, хто вже є популярним на YouTube. В цьому році платформа стане більш відкритішою та лояльнішою до креаторів та надаватиме їм всіляку підтримку.

Так, основною базою для всіх авторів, починаючи від новачків і закінчуючи зірками YouTube є Центр для авторів. На цій сторінці зібрана вся основна інформація для відеоблогерів, навчальні матеріали та афіша подій, доступних в своєму регіоні.

Корисним ресурсом є російськомовний аккаунт YouTube в Twitter, де менеджери відеохостингу діляться із новинками платформи, оновленнями та відповідають на питання.

Російськомовний YouTube має свою Академію для авторів, де проходять вебінари, лекції та курси для креаторів на різні тематики.  Також найближчим часом в Києві з’являться свої амбасадори YouTube, які організовуватимуть зустрічі авторів, надихатимуть на творчість та надаватимуть підтримку.

Для всіх, хто тільки починає реалізовувати себе у відеоблогерстві та для тих, хто вже має досвід, Марія Звєрєва, менеджер YouTube, дає універсальну схему розвитку свого каналу.

comments powered by Disqus
 
Top