Asus ZenFone входить в тайський клінч

Asus ZenFone входить в тайський клінч

Беззаперечною є істина, що 16 Гігабайтів в cмартфоні Asus ZenFone Go (ZC500TG-1A131WW) 16 GB DualSim Black краще для зберігання контенту ніж 8 Гігабайтів в конкурентів.

Приблизно так напевне і вважають глядачі спарингу більш видовищного Тайського бокс або муай тай (тайск. มวยไทย) - «боксу восьмируких», бо  в Тайському боксі застосовують руки, гомілки, лікті та коліна (тобто вісім ударних поверхонь). Отже, боєць для завдавання удару використовує  вісім «контактних точок». Видовище більш динамічне на фоні   класичного боксу (ударни тільки кулаками) чи навіть  кікбоксингу (удари кулаками і ступнями).

У західному, класичному боксі бійців розділяють, коли вони знаходяться в клінчі, тобто зходяться впритул один до одного. В муай тай - зовсім ні. Саме в клінчі використовуються коліна і лікті — основна зброя в тайському боксі. Контроль голови опонента у клінчі здійснюється передпліччями рук. Правильний клінч передбачає тиск передпліччями на ключицю суперника, поки руки в нього за головою. Клінч передбачає малу відстань між бійцями і не дозволяє наносити удари з великою амплітудою.

Так cмартфон Asus ZenFone Go (ZC500TG-1A131WW) 16 GB DualSim Black має багато дрібних, але дуже важливих  переваг над конкурентами в своїй ціновій категорії (хоч на перший погляд  зовсім не виділявся серед інших смартфонів).

  • Процесор:  4 ядра  MediaTek MT6580 (Quad-Core @ 1.3GHZ)
  • Экран: IPS 1280x720, HD
  • Оперативная память: 2 ГБ
  • Пям’ять для контенту: 16 ГБ
  • Камера: основная: 8M, F/2.0, AF; фронтальная: 2 MP FF

Якщо ще врахувати, що ці параметри будуть від А-Бренду  з Тайваню з  відповідними правилами і допусками по виробництву і дотриманню гарантійних зобов’язань, то переваги від цієї та інших моделей Asus ZenFone очевидні не тільки для користувачів, а й для комерційного успіху ресейлерів.

comments powered by Disqus
 
Top