Додаток для замовлення таксі HOPIN TAXI

Додаток для замовлення таксі HOPIN TAXI

На ринок «онлайн таксі» Києва виходить новий гравець - додаток HOPIN TAXI, який повністю змінить правила гри. Без телефонних дзвінків та очікувань смс, клієнти можуть викликати найближчий, найкращий або найулюбленіший автомобіль таксі. На даний час HOPIN вже працює у Словаччині, Чехії та Словенії. Вартість таксі через HOPIN складає до 6 грн. за кілометр, при мінімальній ціні замовлення - 40 грн.

Інтерактивна мапа і основні переваги

Основним елементом додатку HOPIN є інтерактивна мапа, яка показує місцезнаходження клієнта та автомобілів таксі. Водій бачить точне місцезнаходження клієнта, а клієнт бачить положення автомобілів таксі.

Замовляй таксі просто

Після встановлення додатку користувачі можуть розпочати замовляти таксі всього в декілька кліків. Початкова точка, що визначається за допомогою GPS може бути змінена вручну, також може бути задана і адреса призначення. Про приїзд таксі клієнт дізнається за допомогою повідомлення в додатку. Пасажири, в разі потреби, мають можливість повідомити водія, що запізняться, за допомогою повідомлення прямо з додатку, не надсилаючи водіям платні смс-повідомлення.

Гарантія та надійність

Завдяки розробленій системі платежів та моніторингу, клієнт володіє повною інформацією про пройдену дистанцію та може перевірити правильність остаточної нарахованої ціни за поїздку. Вартість поїздки можна оплачувати готівкою, або прямо в додатку, за допомогою платіжної картки. Після поїздки пасажир може оцінити поїздку з даним водієм таксі, що сприяє постійно зростаючій якості сервісу та дозволяє виділяти не надійних водіїв та неприємний досвід.

Добрий автомобіль за хорошу ціну

Користувачі в простому інтуїтивному середовищі додатку можуть замовити таксі за типом автомобіля, максимальною ціною за кілометр, або за характеристиками водія, такими як стать, іноземні мови, оцінка користувачів. До інших додаткових параметрів також відносяться і менш звичні фільтри, такі як: місце для перевезення інвалідних колясок, автомобіль з дитячим сидінням або автомобіль з можливістю транспортування тварин.

Охорона водіїв та клієнтів

Водій може поскаржитись на клієнта,  якщо скарга є обґрунтованою і підтвердиться, клієнт буде заблокований. Якщо клієнт три рази поспіль не прибув на місце замовлення,  система автоматично його заблокує.

HOPIN підтримує найбільш використовувані світові мови, включаючи українську та російську. Додаток можна безкоштовно завантажити через Google Play, Apple AppStore, Windows Store та Amazon Store.

comments powered by Disqus
 
Top