Про Cisco Developer Network з перших вуст: зустріч з віце-президентом компанії

Про Cisco Developer Network з перших вуст: зустріч з віце-президентом компанії

В Києві, в офісі компанії Cisco, відбувся круглий стіл присвячений програмі для розробників – Developer Network. Зустріч проходила у віртуальному форматі завдяки рішенню Cisco TelePresence і зібрала журналістів та IT-спеціалістів з Німеччини, Польщі, Австрії, Угорщини, Росії та Румунії.

Спікером заходу була віце-президент компанії Cisco, головний директор по технологіям підрозділу мережевих рішень, Сьюзі Ві, яка розповіла учасникам зустрічі про програму Cisco Developer Network та про всі можливості, які вона надає розробникам.

Cisco Developer Network являє собою безкоштовну платформу для розробників програмного та апаратного забезпечення, яка надає можливості для створення сумісних програм, додатків та інших рішень. Програма DevNet включає в себе лабораторію з вивчення кодування та API-інтерфейсів Cisco, «пісочницю» для розробки коду на реальному наборі Cisco і перевірки «життєздатності» ідей та їх удосконалення, а також можливість продемонструвати рішення та інновації, створені спільними зусиллями розробників та інженерів Cisco.

У ході зустрічі учасники мали змогу поспілкуватися з Мартіном Шуберцом, директором з розробок компанії Azeti, який розповів про свій досвід використання програми DevNet.

Cisco Developer Network є глобальним проектом, який має на меті об’єднати розробників з різних країн світу задля створення нових продуктів, ідей та рішень. 

comments powered by Disqus
 
Top