Всеукраїнський конкурс для розробників ПЗ «Українське всередині»

Всеукраїнський конкурс для розробників ПЗ «Українське всередині»

«Samsung Electronics Україна» повідомляє про проведення в Києві офіційного брифінг ворк-шопу в рамках Всеукраїнського конкурсу для розробників програмного забезпечення «Українське всередині». Під час заходу відвідувачі ознайомилися з правилами конкурсу та дізналися про перспективи участі. Аналогічні брифінги відбудуться у Дніпрі, Харкові, Львові та Одесі 15, 16, 21 та 23 червня відповідно. Конкурс триватиме до 30 вересня, а оголошення переможців відбудеться 12 жовтня. Призовий фонд конкурсу становить 1 мільйон гривень.

«Українське всередині» - національний конкурс, метою якого є підтримка української національної індустрії ІТ та створення унікального локального контенту. Окрім матеріальної мотивації, учасники конкурсу матимуть унікальний шанс отримати всеукраїнське визнання та зробити вагомий крок до старту власного бізнесу чи розвитку вже наявного.

В рамках конкурсу розробники матимуть змогу створити спеціальні додатки для операційної систем Tizen (для смарт-годинника Samsung Gear S2) та  Android (для бокової грані edge-моделей смартфонів, електронного пера S Pen або із використанням функції багатовіконного режиму), а також платформи Oculus Mobile (для окулярів віртуальної реальності Gear VR).

Для участі в конкурсі необхідно зареєструвати створені додатки на сайті http://www.samsung-developers.com.ua/. Також на сайті доступна інформація щодо брифінг ворк-шопів та деталі конкурсу.

comments powered by Disqus
 
Top