Літо. Розділ 3

Літо. Розділ 3

Літо – це сонце, це море, це пляж… без тих речей у літнього відпочинку нема відчуття довершеності . Навіть якщо вам вдасться тільки на пару годин вибратись на пляж на Дніпро, чи місцеве озерце, потреба в тому виді відпочинку влітку все рівно є і, особисто в мене, дуже велика. Завдяки сонячній енергії акумулюємо свою – «заряджаємось» від сонця, насолоджуємось краєвидом, шум хвилі приводить організм в особливий стан релаксу...

Показать все

Отож пляж. Україна багата і на цей вид відпочинку… Чорне море, Шацькі озера, Десна… навіть Київ може надати такий сервіс. А пляжний відпочинок, то така принада для чоловіків – відпочиває тіло, насолоджуються очі…

 

Особисто для мене, пляжний відпочинок - це пасивний вид відпочинку, такий собі стиль «а-ля тюлень». Проте так відпочивають далеко не всі і далеко не у всіх така асоціація. Волейбол, водне поло, плавання, вейкборди, пікап… Кожен отримує своє.

Відпочинок на пляжі,  на мій смак, – це гарна погода, зручний шезлонг і цікава книжка (і якщо перше і друге це такі собі умовності, аби не дощ, лежати можна і на піску, то без  книжки ніяк). Як би ви не любили читати друковані книжки, збираючись у відпустку вибір доводиться робити в сторону  рідера, бо книжок не наскладаєш цілу сумку, або доводиться робити не самий приємний вибір – 3 сукні чи книжка… і погодьтесь, що в цьому випадку вибір буде точно не в сторону книжки, бо «2 рази, то 2 рази» (с).

Є багато книжечок, що спеціально створені для відпочинку на пляжі, біля басейну, проте в воду з ними лізти все рівно не потрібно. Є міні (5’’) і стандартні розміри (6’’), з тач і без нього, з Wi-Fi і без, але саме головне ви можете відразу взяти цілу бібліотеку, вага якої буде близько 200 г.

Електронна книга PocketBook 614 Basic2

PB614-D-CIS

PB614-Y-CIS

 

Електронна книга PocketBook 626 Touch

PB626-D-CIS

PB626-Y-CIS

PB626-E-CIS

  

Електронна книга PocketBook Basiс Touch 624

PB624-D-CIS

PB624-Y-CIS

 

Електронна книга PocketBook Mini

PB515-D-WW

PB515-Y-WW

 

Електронна книга PocketBook InkPad 840, Коричневый

PB840-X-CIS

І звичайно ж, як без фото на пляжі? Ви не повірите, але дуже доречним стане саме телефон. Новинка цього сезону HUAWEI P9. Так, саме цей смартфон на всіх бордах закликають придбати Скарлет Йохансон та Генрі Кавілл (останній з Суперменів). Супермен дурного не порадить.

  

Чи зверніть свою увагу на Samsung S9 Edge (Edge Plus). Вдягніть його в захисний чохол (наприклад, чохол Urban Armor Gear Samsung Galaxy S6 Edge Ash (EDGEPLS-ASH-VP)) і виробляйте з ним неможливе.

Сучасні  смартфони  роблять такі знімки, що потреба в окремій камері стає під питання (звісно, якщо ви не фанат фото або то є ваш хліб). Таке життя, що телефон завжди при вас, і життя без смартфону сучасній людині здається просто нереальним, ну і мама спокійна, що ви в шапці. Проте смартфон не підійде вам у походах,  довгих екскурсіях, бо в ньому весь час потрібно підтримувати життєдіяльність, і звичайно найбільше жере Інтернет та теревені, але ж і фото також потребує живлення, а носити з собою набір батарей (PowerBank) не варіант (пам’ятаєте я згадувала про прорахунок кожних зайвих 100г вашого рюкзака, яких намагаються позбутися професійні туристи всіма можливими способами).  Отож це більше забавка для світського відпочинку. І при цьому ви отримуєте багато додаткових бонусів – «Алё, Галочка, ты не поверишь»… Подружки і друзі, новини,  ФБ і ВК, твітер і ігри… і неймовірні фотографії – всі ці дива  в манесенькій коробочці…

Робіть фото, викладайте їх в інтернет, дізнавайтесь останні новини,  спілкуйтесь з друзями, грайте в ігри, але краще насолоджуватися краєвидами та шумом хвилі, бо новини і ФБ, то все можна влаштувати і не виходячи з дому. Дайте собі перепочинок і не будьте аж занадто соціально активними, бо 5 чи 6 постів на день про ваш відпочинок не говорять про його якість, а радше про зворотнє. Ну і як  же пляж без  фото у хвилі (люблять робити дівчата в перші години прибуття на моря, малюнок вгорі), але то скоріше моветон аніж краса… А взагалі, щодо відпустки чи вихідних, не приймайте чужих порад, робіть те, що хочеться, насолоджуйтесь відпочинком на повну – і якщо вам потрібно зробити 25 фото в день і викласти їх на своїй сторінці – зробіть, якщо хочете вилізти на гору і покричати – ласкаво просимо, якщо є необхідність в алкогольному релаксі – ви вже дорослі (але пам’ятайте про занадто і нездраво)… Зробіть свій відпочинок незабутнім аби і вам і вашим друзям дійсно хотілось переглядати ваші фото і отримувати від них підзаряд, хоч і не такий сильний, як власне вам. Отримуйте емоції, живіть повним життям.

Гарного відпочинку!

 

Літо. Розділ 2

Літо. Розділ 1

comments powered by Disqus
 
Top