Літо. Розділ 2

Літо. Розділ 2

Якщо походи то не ваше, і вам до смаку відпочинок іншого формату, наприклад, щось більш пізнавальне, то можна знову ж таки не від’їжджати за кордон, а подорожувати Україною по пам’яткам архітектури. Тут якраз доречна відсутність літньої спеки. Можете обрати замки України (є прекрасний тур замками Львівщини), можете обрати міста, де така краса, що перехоплює дух не менше ніж у горах. Київ, Чернігів, Кам’янець-Подільський, Львів, Одеса, Чернівці…

Показать все

 

І це тільки ті, що у всіх на слуху і призвичаїлись до туристів і мають гідів, і свої туристичні маршрути агенства, для надання послуг (і я звичайно ж з вами погоджуюсь, що ще рости і рости в цій сфері, але тим містам таки і є що показати).

  

  

Для цього випадку підійде звичайно ж  і обрана для гірських втіх компактна камера (див. Розділ 1), але для такого особливого випадку вже можемо обрати щось більш солідне, проте не занадто громіздке і звичайно ж з універсальним об’єктивом (18-140мм). Вам буде підвладне навіть нічне місто і без складних курсів з освоєння фото.

Цифр. фотокамера зеркальная Nikon D3300 + 18-140mm black (VBA390KV12) Цифр. фотокамера зеркальная Nikon D7200 + 18-140VR (VBA450K002)

Придбавши дзеркалку обов’язково подбайте про її та ваш спокій. Має бути спеціальна сумка чи рюкзак (кому що до смаку) аби вашій камері було затишно, а вам спокійно.

Сумка для дзерк. Фото Crumpler Jackpack 4000 (JP4000-004) Рюкзак складний для дзерк. фотокамери Crumpler Light Delight Foldable Backpack Рюкзак-слінг для дзерк.фото та планшету Crumpler Quick Escape Sling L (black)

На цьому супровід вашого «дзеркала» не закінчився. Обов’язково, чуєте, обов’язково, подбайте про безпеку об’єктиву – придбайте світлофільтр. Їх величезна множина будь-яких і різних, але він має бути і крапка. Найуживанішими є захисні або ультрафіолетові, а ще в нагоді стануть корисним поляризаційний.  Для камер (об’єктивів), що наведені вище оберіть наступні:  

Світлофільтр Kenko PRO1D UV 67mm (236706) Світлофільтр Kenko PRO1D C-PL 67mm (236787)

Весело провести вам час за пізнаннями та новими відкриттями,  якесь із міст точно не лишить вас байдужими і змусить вас приїхати до нього в гості ще не раз.

Отож, далі буде… попереду пляжний відпочинок…

 

Літо. Розділ 3

Літо. Розділ 1

comments powered by Disqus
 
Top