Літо. Розділ 1

Літо. Розділ 1

Літо… прекрасна пора, пора відпусток і відпочинку, коротких ночей і довгих днів, сонця і пляжів (ну десь же є те тепло), подорожей і яскравих вражень і дивовижних і незабутніх почуттів ( в усякому випадку я вам того бажаю). Червень цього року такий самий щедрий на вихідні як травень, тож провести їх потрібно весело, радісно і, можливо, так, щоб ті історії були не для вух ваших дітей.

То куди ж податись і що подивитись?

Якщо вибрати подорож Україною, без близького зарубіжжя, то тут таке розмаїття, що, мабуть, не тільки вихідні,  а і однієї відпустки не вистачить… 

Дивовижні подорожі горами, де ваші легені нарешті відчують що таке наповнитись киснем, де ваші очі нарешті можуть дивитись у далечінь і спробувати осягнути неосяжне… «де стрімкі потоки ріки» (с),  де немає зв’язку, де «ок, google» ніяк не допоможе, а розраховувати можна тільки на провідника, власні сили і веселу та дружню компанію .

Якщо з фінансами не дуже, то ваш гаманець робить вибір за вас – екотуризм.  Ночі в палатках (бо мені  складно сказати, що це відпочинок) – це  точно не п’ятизірковий готель, це радше перевірка власних сил та випробування власних емоцій,  відмова від принад цивілізації, комфорту.    Але то все треба любити, або просто спробувати, а раптом піде? Проте ті почуття дійсно неперевершені, коли ногами на землі, а голова десь у хмарині… І все ж, коли від принад цивілізації відмовитись дуже тяжко або просто неможливо, тоді у нагоді стане:

  • Портативная система освещения Luminous SHL-10 (LSF19C01004101)
  • Фонарь Luminous JUMBO LANTERN 6V/4.5Ah (LSF19X00303701)

Більш докладніше за лінком

Але якщо різні освітлення, підзарядки, музика то вже більш забаганки і комфорт, то  будь-яка подорож не обійдеться без фото, бо спочатку все тримається у пам’яті і заряджає, і надихає, а згодом, емоційну підзарядку можна отримати за допомогою фотографій.   Чому здебільшого не цікаво передивлятись відео чи фотки з відпочинку ваших родичів? Вони годинами передивляються і ще в подробицях коментують, а ви сидите киваєте, посміхаєтесь… і коли це вже 295 фотографія вже і посміхатись важко, а у вашого родича запал не спадає і він хоче показати вам ще 798 фотографій, бо він відновлює емоції, а ви до тих емоцій не маєте ніяких стосунків і спочатку ви радієте, що людина так круто відпочила, а згодом ви вже не навидите себе за те, що попросили показати фото з відпочинку. Тому пам’ятайте, що фото потрібні і потрібні в першу чергу саме для вас, навіть якщо ті фото миттєво стають надбанням широкого загалу.

Отож, при виборі фотика, коли йдеться за подорож в гори (подорожі на великі відстані), то тут важливим фактором є вага… бо в рюкзаки треба стільки всього наскладати і це все треба нести на власних плечах і при тому підійматись вгору, то тут кожні  100 г мають велике значення.

Легка, компактна та надає дуже гарні враження по перегляду власних емоцій - SONY RX 100. Ви будете здивовані, що виробляє ця мала.

  • Цифр. фотокамера Sony Cyber-Shot RX100 (DSCRX100.CEE2)

  • Цифр. фотокамера Sony Cyber-Shot RX100 MkII (DSCRX100M2.RU3)

  • Цифр. фотокамера Sony Cyber-Shot RX100 MkIII (DSCRX100M3.RU3)

  • Цифр. фотокамера Sony Cyber-Shot RX100 MkIV (DSCRX100M4.RU3)

Тож від щирого серця бажаю вам підкорених вершин, неперевершених емоцій та нехай перехоплює подих від дивовижних нерукотворних творінь.

Далі буде…

 

Літо. Розділ 3

Літо. Розділ 2

comments powered by Disqus
 
Top