Огляд накопичувачів Transcend JetDrive Go 300, JetDrive Go 500 та SanDisk iXpand Flash Drive: більше можливостей

Огляд накопичувачів Transcend JetDrive Go 300, JetDrive Go 500 та SanDisk iXpand Flash Drive: більше можливостей

Додаткова пам'ять для гаджетів ніколи не буває зайвою, тим паче для девайсів Apple, внутрішню пам'ять яких неможливо розширити. Саме для цього створено Transcend JetDrive Go 300S, Transcend JetDrive Go 500G та SanDisk iXpand Flash Drive – флеш-накопичувачі для iPhone та iPad з роз’ємом Lightning.

Комплектація

Флеш-накопичувачі мають практично однакову комплектацію – вони поставляються в компактних упаковках з інструкцією з експлуатації та гарантійними талонами. Пристрої Transcend JetDrive Go 300  і Transcend JetDrive Go 500 оснащені кришечками, які захищають конектори Lightning/USB. Також JetDrive Go 500 має в комплекті шнур для фіксації. SanDisk iXpand Flash Drive постачається без додаткових аксесуарів. 

Дизайн та ергономіка

Накопичувачі JetDrive Go 300 та JetDrive Go 500 мають вигляд мініатюрних та симпатичних брелоків, тоді як iXpand Flash Drive більш схожий на класичну флешку.

Корпус JDG 300 виконаний із легкого алюмінію в чорному та сріблястому кольорах. JDG 500 виготовлений із міцного цинкового сплаву та доступний у двох кольорових варіантах – сріблястому та золотому. Накопичувач iXpand виконаний з алюмінію та гуми та має вигнутий корпус.

Також завдяки подовженим конекторам не потрібно знімати захисний чохол з девайсу перед під’єднанням накопичувача. 

JDG 300, JDG 500 та iXpand призначені для роботи з мобільними пристроями Apple - iPhone і iPad з роз’ємом Lightning. Накопичувачі оснащені конекторами Lightning та USB 3.1, які швидко передають та приймають дані. Максимальний об’єм флеш-пам’яті мають накопичувачі JDG 300 та iXpand - 128 ГБ.

Принцип роботи всіх трьох накопичувачів максимально зрозумілий та зручний: користувач під’єднує пристрій до свого гаджета та передає на нього дані – фото- відеофайли та текстові документи в форматах docx, pdf, xls та інших популярних форматах. Інформація користувача зберігається на накопичувачі, після чого може в будь-який час бути передана на ПК. Інший варіант – безпосередня синхронізація інформації з Apple-пристрою на ПК.

Дуже корисна функція Shoot and Save, реалізована в JDG 500, дозволяє робити фото та знімати відео і напряму зберігати їх на накопичувачі. Аналогічну функцію має накопичувач iXpand.

Власники JDG 300 та JDG 500 мають змогу завантажити безкоштовний мобільний додаток Transcend JetDrive Go, завдяки якому можна значно розширити функціонал накопичувачів. В додатку користувачі можуть здійснювати екстрене резервне копіювання та синхронізацію фотографій із альбому «Фотоплівка».

 

Також в додатку можна переглядати фото- та аудіо файли, відео та текстові документи в форматах Microsoft Office, Apple iWork и Adobe PDF, при цьому  JetDrive Go сам сортує файли за категоріями.

 

Окрім цього, файли, які містяться на накопичувачі, можна відкривати в інших додатках, наприклад, переглядати відео у сторонньому плеєрі з можливістю міняти звукові доріжки та перемикати субтитри, чи читати текст у додатковому рідері, а також світлинами і відео у соцмережах.

 

Аналогічний додаток є і для iXpand, який називається MY iXPAND DRIVE. Функціонал MY iXPAND DRIVE практично такий самий, як і в додатку JetDrive Go – користувач може здійснювати керівництво та обмін файлами, а також резервне копіювання даних. Також в додатку можна одразу переглядати відео, фото та документи та відкривати свої відео- та інші дані в сторонніх програмах. 

 

 

 

Варто зазначити, що всі пристрої мають сертифікацію MFi, що гарантуватиме коректну роботу JDG 300, JDG 500 та iXpand з пристроями Apple.

Враження

JetDrive Go 300, JetDrive Go 500 та iXpand – це спасіння для власників девайсів Apple, яким потрібно зберігати сотні світлин, гігабайти даних та відео. Пристрої дозволятимуть зберігати та швидко переносити інформацію, а мобільні додатки JetDrive Go та MY iXPAND DRIVE триматимуть всі дані користувача в порядку. 

ОСОБЛИВОСТІ:

• Стильний дизайн 

• Компактність 

• Швидка передача даних 

• Мобільні додатки Transcend JetDrive Go та SanDisk iXpand Sync 

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

 

Transcend JetDrive Go 300

Transcend JetDrive Go 500

SanDisk iXpand Flash Drive

Розміри

5,6 x 2,0 x 0,7 см

3,6 x 1,4 x 0,9 см

6,0 х 1,2 х 0,4 см

Вага

8 г

5 г

4 г

Інтерфейси

Lightning/USB Type-A

Lightning/USB Type-A

Lightning/USB Type-A

Ємність

32/64/128 ГБ

32/64 ГБ

16/32/64/128 ГБ

Сумісність

iOS 8.0 та вище/ Mac OS X10.7 чи вище/ Windows 7 чи вище

iOS 8.0 та вище/ Mac OS X10.7 чи вище/ Windows 7 чи вище

iOS 8.2 та вище/ Mac OS X10.7 чи вище/ Windows 7 чи вище

Швидкість запису

20 МБ/с 

20 МБ/с

48 МБ/с

Додатково

додаток для смартфона/планшета

додаток для смартфона/планшета, ремінець

додаток для смартфона/планшета

comments powered by Disqus
 
Top