Презентація продуктів LG 2016 року: телевізори та побутова техніка

Презентація продуктів LG 2016 року: телевізори та побутова техніка

31 травня в Києві відбулась масштабна щорічна конференція LG 2016, на якій було представлено нові продукти компанії. Окрім презентації цьогорічних новинок, представники LG також поділилися цілями та напрямками розвитку на наступний рік.

Телевізори LG 2016 року

В 1966 році в Кореї з’явився перший чорно-білий телевізор, випущений компанією LG. Після цього, в 1997 році, LG створила першу мікросхему для цифрових телевізорів, а в 1998 році компанія представила першу в світі 60-дюймову плазмову панель.

На цьогорічній презентації продуктів компанії LG, було презентовано нову лінійку телевізорів з інноваційною технологією OLED. В основі OLED-TV лежить використання світловипромінюючих діодів з органічних сполук. Переваг даної технології безліч – це і зниження енергоспоживання, менша вага пристрою та можливість надавати йому будь-якої форми.

Флагман модельного ряду OLED-телевізорів – LG SIGNATURE G6 з діагоналлю 77’’/65’’.  Всі моделі OLED –TV оснащені топовими функціями та технологіями LG, мають роздільну здатність 4К та розширений динамічний діапазон – HDR Pro.

OLED-телевізори також підтримують HDR формати HDR 10 та Dolby Vision™ і вражають  нереально яскравим, чітким і живим зображенням з підтримкою мільярда кольорів та відтінків.

Однозначно користувачам сподобається преміальний дизайн нової серії OLED-телевізорів.  Інженерам LG вдалось інтегрувати екран у скляну панель, тим самим зменшивши товщину телевізора до 2,57 мм. Скляна панель стоїть на підставці із вбудованим саундбаром, який відповідає за професійне відтворення звуку. В нових SUPER UHD телевізорах професійна звукова система отримала сертифікат від Harman/Kardon.

Зазнала оновлень також і платформа SMART TV – LG webOS 3.0, яка суттєво розширює можливості телевізорів. Керівництво телевізором та численними програмами webOS здійснюється за допомогою пульта Magic Remot.

 

Крім OLED телевізорів, також було анонсовано велику категорію LED телевізорів з роздільною здатністю SUPER UHD/UHD та FULL HD.

Побутова техніка LG 2016 року

Друга частина конференція LG 2016 присвячувалась побутовій техніці: пральним машинам, холодильникам, пилососам та мікрохвильовим печам. В цілому, всі досягнення та розробки в даній категорії були спрямовані на оптимізацію енергоспоживання, впровадження різноманітних smart функцій і технологій.

Флагманом серед пральних машин стала модель LG TITAN, в якій реалізовано технології 6 Motion, Inverter DD та True Steam. Завдяки застосування технології прання паром (True Steam) інженерам LG вдалось досягнути суттєвого зниження споживання води (на 27%) та електроенергії (на 21 %).  Окрім цього, з’явилась можливість швидкого прання лише за 14 хвилин. Прання паром дозволятиме ефективніше видаляти плями, а саме прання матиме гіпоалергенний та антибактеріальний ефекти.

До розробки програмного забезпечення TITAN інженери підійшли фундаментально, передбачивши користувачам можливість в  майбутньому завантажувати нові програми прання. Оригінальна технологія 6 Motion, реалізована в даній пральній машині, забезпечує шість різноманітних алгоритмів обертання барабану, завдяки чому тканини не зношуються та краще перуться.

Пральна машина TITAN, як і властиво флагманам, отримала преміальний дизайн. На білому корпусі TITAN контрастно вирізняється сенсорна панель управління, великий хромований люк та чорне тоноване скло ілюмінатора.

В модельному ряді холодильників LG були представлені серії T-ISKRA та  Pollux з інверторним компресором, що дозволило знизити рівень енергоспоживання на 36%, а шуму на 2 дБ. Окрім цього, даний тип компресорів забезпечує однаково ефективне охолодження незалежно від показників напруги струму в мережі. 

Всі сучасні холодильники LG працюють за по принципу Total No frost, тому їх не потрібно розморожувати, а самі продукти рівномірно охолоджуються не залежно від місця їх розміщення на полиці камери. Також система Total No frost охолоджує продукти на 1 годину 57 хвилин швидше.

Стільниковоподібна конструкція полиць Moist Balance Crisper утримує в собі краплі води, тим самим не дозволяючи їм накопичуватися на продуктах, псуючи їх. А повільне випаровування води підтримує  оптимальний рівень вологості в холодильнику.

 

В холодильниках LG впроваджену розумну систему температурного режиму. Так, морозильна камера має окремий відсік, де температура дорівнює 0℃. Функція Opti Temp дозволяє вибрати оптимальну температуру для м’яса та риби чи овочів та фруктів.

Модельний ряд пилососів LG 2016 представлений безмішковими моделями із системою пресування пилу Kompressor, що забезпечує більшу ефективність, гігієнічність та простоту прибирання. Технологія Ellipse Cyclone гарантує високу силу всмоктування пилу, а завдяки простій формі контейнера Simple Bin, очищувати його легко та швидко.

Також в категорії побутової техніки були презентовані мікрохвильові печі, преміальний сегмент яких представила модель MS2353HAJ з розкішним дизайном від Каріма Рашида. Мікрохвильова піч має 32 автоматичні програми приготування їжі, технологію рівномірного нагрівання та спеціальне покриття, яке легко миється.

Більш детальну інформація про нові пристрої LG 2016 можна отримати за посиланням

comments powered by Disqus
 
Top