Огляд механічної клавіатури Logitech G610 Orion Brown: запорука успіху

Огляд механічної клавіатури Logitech G610 Orion Brown: запорука успіху

В комп’ютерних іграх, як і в реальному житті, результат залежить, в першу чергу, від знань, умінь та практичних навичок гравця. Та які б «скіли» не мав геймер, гарну гру зовсім неочікувано може зіпсувати незручний аксесуар або маніпулятор з поганим відкликом. І поки персонаж або новенька машина отримують чергове прокачування, варто подбати про своє власне екіпірування. А надійною зброєю у віртуальних змаганнях та баталіях може стати механічна клавіатура G610 Orion Brown, котру ми детальніше розглянемо у цьому матеріалі.

Зовнішній вигляд

При першому погляді на Logitech G610 Orion Brown одразу  відчувається дежавю. Тому що дизайн цього пристрою мені вже траплявся. Та як виявилось, ця модель повною мірою запозичила свій незвичний, як для геймерського аксесуара, класичний вигляд, від  Logitech G810 Orion Spectrum

І як вищезгадана клавіатура, цей екземпляр виглядає досить стримано і в той же час стильно. З першого погляду аксесуари практично неможливо розрізнити. Тут також присутні стандартні клавіші з літерами і цифрами та кнопки для керування медіафайлами, що знайшли своє місце над цифровою панеллю. 

У верхньому правому куті є прогумоване коліщатко регулювання гучності, як невід’ємний елемент G-серії, а також кнопки вимкнення звуку, підсвітки та ігрового режиму.  А у лівому верхньому куті інженери помістили знайомий логотип серії G виробництва Logitech.

Верхня частина корпусу зроблена з пластику і має матову поверхню чорного кольору. При цьому усі бічні грані – глянцеві. На правій стороні знаходиться назва моделі, а з задньої виходить вбудований кабель з функцією пам’яті довжиною 1,83 м.

На рельєфній нижній панелі присутні п’ять гумових ніжок для чудової стійкості навіть на глянцевих та добре відполірованих поверхнях.

Є й чотири відкидні ніжки, завдяки яким юзер може використовувати аксесуар у трьох положеннях: під кутом 0 градусів, 4 градуса і 8 градусів. 

G610 Orion Brown має невеликі для свого класу розміри: довжина – 153 мм, ширина 443,5 мм і товщина 34,3 мм. А вага пристрою дорівнює приблизно 1,26 кг.

 

Кожна з кнопок витягується, якщо докласти невелике зусилля. Під кнопкою знаходиться білий світлодіод і перемикач Cherry MX коричневого кольору, власне завдяки якому клавіатура отримала приставку до назви «Brown».

Функціонал

В пристрої розробники застосували стандартну технологію для механічних клавіатур з використанням перемикачів Cherry MX. На відміну від клавіш з гумовим покриттям, механічні перемикачі відрізняються швидшою реакцією на натиски та надійністю.

Я не можу назвати клавіатуру безшумною, тому що характерний звук все одно є у наявності, проте занадто гучною її назвати теж не можна. За заявою розробників, клавіші здатні витримати більше 50 мільйонів натисків. При цьому вони забезпечують високу точність спрацювання, що є надважливим фактором для геймера.

І, звичайно ж, крім впевнених фізичних параметрів, Logitech G610 Orion Brown має широкий додатковий функціонал, котрий прийде до вподоби багатьом гравцям. Для розкриття усіх можливостей цієї моделі, геймеру необхідно завантажити і встановити фірмову утиліту від виробника – Logitech Gaming Software.  

Після встановлення, користувач зможе увійти до програми і налаштувати аксесуар відповідно до своїх звичок, навичок та вподобань.

Я думаю, що користувачі, котрі вже мали справу з ігровими пристроями Logitech з G-серії, чудово знають про можливість одночасної роботи програми з декількома різними аксесуарами виробника.

У вікні програми на першій сторінці можна побачити нашу модель, яку визначила утиліта. 

Натиснувши на картинці кнопки F1-F12, ви опинитесь у вікні налаштувань макросів та профілів для ігор, яких на даний момент налічуєтеся близько 600. Та якщо затребуваний профіль для певної гри буде відсутній, його звичайно ж можна створити власноруч. 

Другий розділ програми допомагає налаштувати підсвітку клавіш за такими режимами:

«Вільний стиль» – цей режим дозволяє користувачу обрати підсвітку для кожної окремої кнопки.      

«Зони» – обравши цей режим, користувач може обрати необхідні зони, котрі підсвічуватимуться під час використання клавіатури.

«Ефекти» - це останній режим з п’ятьма різними ефектами роботи вбудованих білих світлодіодів.  

Перший ефект, під назвою «фіксований колір» дозволяє обрати необхідний відтінок підсвітки. Наступні – це ефекти «Дихання», «Зірок», а також «Хвиля світла». А замикає п’ятірку ефект «Натискання клавіш», що підсвічує лише натиснуті кнопки. 

Також геймерам однозначно сподобається ігровий режим. Він тут працює по такому ж принципу як і в Logitech G810 Orion Spectrum.

Я вирішив протестувати клавіатуру в наступних іграх: Assassin's Creed IV: Black Flag, DmC: Devil May Cry і BioShock Infinite. Не залежно від жанру грати було однаково зручно. Мої віртуальні протагоністи чудово реагували на усі мої команди навіть в найважчих баталіях. Але, знову ж таки, не вистачає підставки для рук, так як висота  клавіатури досить висока у порівнянні зі звичайними аксесуарами цього виду.

Здавалося б, що друкувати тексти на геймерській клавіатурі, це не зовсім цільове використання пристрою. Проте, цей огляд я друкую саме з головного героя цього матеріалу і я мушу сказати, що не відчув навіть натяку на дискомфорт.     

Враження

Після того, як мені вдалося попрацювати і пограти за Logitech G610 Orion Brown, у мене залишився приємний післясмак. Аксесуар добре виконував усі покладені на нього функції і за увесь час тестування працював без нарікань. Звичайно ж в першу годину досить незвично, що клавіатура може на стільки гарно реагувати на натиски. Та вже через день стає важко уявити, що буває інакше. Вартість цієї моделі перевищує цінники звичайних клавіатур, та коли комп’ютерні ігри стають улюбленим хобі, то ціна за успішні результати в втрачає будь-яке значення.

ОСОБЛИВОСТІ:

• Ефектний дизайн •

• Три кути нахилу •

• Кастомізація підсвітки •

• Програмування макросів •

• Зручний регулятор гучності •

• Медійні клавіші •

 

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

  • Модель Logitech G610 Orion Brown (920-007865)
  • Розміри: 153 х 443,5 х 34,3 мм
  • Вага: 1259 г
  • Механізм механічний перемикач Cherry MX Brown
  • Відстань спрацювання 2 мм
  • Термін роботи клавіш 50 млн спрацювань
  • Довжина кабелю 183 см
  • Вимоги до системи Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, 2.0 USB-порт + підключення до Інтернету для завантаження програмного забезпечення.

 

Завантажити утиліту Logitech Gaming Software  можна за посиланням

comments powered by Disqus
 
Top