E Ink продемонструвала нові повнокольорові дисплеї

E Ink продемонструвала нові повнокольорові дисплеї

Компанія E Ink, що широковідома у світі завдяки своїм паперовоподібним дисплеям, продемонструвала на виставці SID Display нові електрофоретичні екрани з можливістю повнокольорового відображення.

Нова технологія отримала назву Advanced Color ePaper (ACeP). Завдяки їй зображення отримало можливість одночасної підтримки 32 тисяч кольорів, в той час як кольорові дисплею типу E Ink Triton були здатні показувати лише 4000 кольорів.

На виставці компанія продемонструвала 20-дюймові панелі ACeP з роздільною здатністю 1600 х 2500 пікселів і щільністю 150 ppi. Станом на сьогодні відомо, що нова технологія застосуватиметься в інформаційних і рекламних дисплеях. Та поки що не варто очікувати побачити її в рідерах.

Покращити якість, яскравість і кольоропередачу вдалося завдяки відмові від накладних фільтрів. В дисплеях E Ink Triton використовувався накладний фільтр з трьох основних кольорів і одного прозорого. Такий підхід знижував яскравість і роздільну здатність. Тому в Advanced Color ePaper змінюється колір у кожному окремому пікселі.

Нові екрани мають частинки восьми основних кольорів, на відміну від класичних E Ink-дисплеїв з чорним і білим. Поки компанія не відкрила усі тонкощі роботи технології, проте вже зараз ви можете побачити нові панелі у роботі у відео нижче. 

Джерело: businesswire.com

comments powered by Disqus
 
Top