А Я ХОЧУ КУЧЕРИКИ!

А Я ХОЧУ КУЧЕРИКИ!

Ні, ні, ні і ще раз ні… ця стаття зовсім не про довічну боротьбу хлопців за шикарне волосся, чи хоча б про наявність такого… і неймовірну кількість методів, починаючи від народної медицини, коли в голову треба втирати майже все що під руку попадеться, і не про різні хірургічні методи… Це стаття про дівчат і для дівчат, а саме власниць прямого волосся. Всім відома істина, якщо в тебе кучерики – то їх треба негайно випрямити, а якщо маєш довге пряме волосся – то без кучериків не уявляєш свого життя. Так ось, споконвіку, мудрували різні пристрої для здобуття таких жаданих кучериків, ось лише декілька з них. Поетапно не вийде, бо неможливо описати оті усі процедури і винаходи минулих часів… але відомо, що починалось усе с залізних прутиків, які доречі, вже багато-багато років тому назад навчились підігрівати, бо зачіска, як виявилось, трималась довше! тут ставлю смайлик здивування!

Отож, як тільки не знущалися з свого волосся аби отримати таку жадану красу:

Апаратна хімічна завивка

Хімічна завивка дистанційна

Бігуді

Шкарпетки

Плойка

І ось, багато років потому від перших кучериків… Ми нарешті живемо в той час коли це все пішло у забуття... і усі проблеми пов’язані з ними. Тепер за 5 хвилин за допомогою лише одного пристрою і без шкоди для волосся отримуємо шикарні кучерики, які  може  зробити не тільки перукар. Отож, барабанний дріб:

Машинка для завивки волосся PHILIPS ProCare Auto Curler HPS940/00 

Зручна, комфортна, швидка, легка у користуванні.

  • Титаново-керамічний корпус
  • Безщітковий мотор
  • 3 налаштування температури і часу
  • Професійні результати укладання

Три регульованих напрямки завивки локона (ліворуч, праворуч і чергування).

Створюйте симетричні локони, закручені вправо або вліво, або використовуйте функцію автоматичної завивки в двох напрямках для максимально природного образу.

Будьте гарними і природніми.

comments powered by Disqus
 
Top