ТОП-10 нововведень Android 7.0 N

ТОП-10 нововведень Android 7.0 N

Не зважаючи на те, що Android існує вже більше семи років, Google досі знаходить способи для розширення і покращення операційної системи. Тому спеціально для наших читачів, ми підібрали ТОП-найцікавіших нововведень, які варто очікувати від нової редакції Android.

Великий приріст продуктивності

Відомо, що Android N зможе показати більшу продуктивність як і в іграх, так і в повсякденному використанні за рахунок деяких помітних змін.

Завдяки новому Vulkan 3D graphics API, розробники отримають прямий контроль над GPU, щоб надати мобільним іграм чудової графіки.  

Але покращення торкнуться не тільки ігор. Google розповідає про прискорення виконання різних задач, особливо користувачі помітять прискорене встановлення додатків у порівнянні з Android Marshmallow.

Більше безпеки та менше турбот

Android N зробить ваш пристрій безпечнішим завдяки базовому шифруванню файлів та медіа. Крім того нові девайси, створені для Android N, матимуть два образи системи. Тому одна з них буде працювати, а потім змінюватиметься на завантажену у фоновому режимі оновлену версію.

Google запускає DAYDREAMING

Нещодавно стало відомо, що Google працює над власною платформою для віртуальної реальності. І вона працюватиме з великою кількістю підтверджених телефонів, гарнітур і контролерів.

Такі виробники як Samsung, HTC, LG, Huawei та інші випустять смартфони з підтримкою DAYDREAM уже восени разом зі своїми гарнітурами і контролерами для керування однією рукою.

Покращена багатозадачність

Практика показала, що люди витрачають багато часу на пошуки необхідного додатку. Тому у новій редакції операційної системи від Google  додатки, котрими ви не користуєтесь довгий час, зникатимуть з екрана «нещодавніх». Так ви зможете швидше знаходити необхідні програми.

Режим багатовіконності

Девайси Samsung вже набагато раніше могли похизуватися можливістю розділення екрану. Та тепер ця функція стане обов’язковою для усіх Android-девайсів. Вона працюватиме як в горизонтальній, так і вертикальній орієнтації.

До того ж, Android TV отримає режим картинка в картинці і дозволить вам одночасно переглядати фільм і користуватися, наприклад, Play Market та іншими додатками.    

Нові сповіщення

Нова система сповіщень в Android N дозволить вам відповідати на вхідні повідомлення без увімкнення додатку . Тепер користувач зможе змінювати налаштування відображення нових повідомлень просто тримаючи палець на черговому сповіщенні.

Оновлення смайликів

Здавалося б, що нові смайли, це далеко не найбільш вагомий внесок у нову операційну систему, проте більшість з нас користується ними кожного дня. На щастя, Google вирішив реалізувати зрозуміліші людині піктограмки, що відриватимуться від прийнятих стандартів.

Просунутий режим сну

Doze – одне з найкорисніших доповнень Android 6.0. Та тепер цей режим щоразу активуватиметься коли екран телефона буде вимкненим.  

Вам не потрібно перейматися, що важливий додаток вимкнеться, тому що Google передбачив білий список додатків.

Ви можете власноруч вибрати ім’я новій ОС

Усі назви, що отримували редакції Android мають свою довгу історію. Та тепер Google бажає почути ваші пропозиції за посиланням

Бета вже у відкритому доступі

Google зробила сюрприз і уже зараз нова Android 7.0, на стадії бета, доступна для встановлення на такі пристрої як: Nexus 6P, Nexus 5X, Nexus 6, Nexus 9, Nexus Player і Pixel C. Також ви зможете запустити Android N на Sony Xperia Z3  через Preview Developer від Sony. 

Джерело: stuff.tv

comments powered by Disqus
 
Top