Огляд бездротової ігрової миші Logitech G900 Chaos Spectrum: все для геймерів

Огляд бездротової ігрової миші Logitech G900 Chaos Spectrum: все для геймерів

Компанія Logitech відома завдяки не тільки широкому портфоліо периферійних пристроїв, а й якісним та функціональним ігровим пристроям. І цього року компанія випустила одну з найкращих бездротових мишок в своєму класі – Logitech G900 Chaos Spectrum.

Дизайн та ергономіка

До кінцевого користувача «гризун» надходить у великій, як для свого рівня, коробці, загорнутій в обгортку з зображенням моделі.

 

На верхньому рівні знаходиться USB-кабель з опліткою на 1,8 м, а також маленька коробочка всередині якої знаходяться адаптер, перехідник для його підключення та  додаткові клавіші з заглушкою для встановлення на корпус.

На середньому рівні коробки розташувався маніпулятор Logitech G900 Chaos Spectrum, а знизу знаходиться паперова документація.   

З першого погляду на маніпулятор можна здогадатися, що цей гаджет має унікальний дизайн. Футуристична зовнішність разом з усіма елементами керування виділяє аксесуар серед аналогів і відразу дає зрозуміти, що це преміальний геймерський пристрій.

 

Корпус миші виготовлений з полікарбонату чорного кольору. Бічні грані мають рельєфну структуру завдяки втиснутим смужкам. За їх рахунок вона досить добре тримається в руці і не вислизує під час активного використання.

Спереду є роз’єм microUSB для комунікації з комп’ютером по кабелю, а також для заряду акумулятора.    

Зверху розмістилася світлодіодна вставка з фірмовим логотипом «G», котра присутня на всіх геймерських продуктах компанії і три індикатора рівня DPI. Над ними є дві клавіші для контролю швидкості переміщення курсора миші, а трохи вище є кнопка для зміни режиму прокручення і трьохпозиційне колесо. Ділянка, на якій розмістилися ці елементи має глянцеву поверхню сірого кольору.  

Дві класичних кнопки відокремлені від корпусу і мають декоративні елементи біля своєї основи. Також під ними є матові вставки.

За замовчуванням у мишу встановлено лише дві додаткових клавіші з лівої сторони, проте користувач може зняти заглушку з іншої грані і встановити додатково ще дві кнопки. До того ж, маленький комплектний набір клавіш допоможе лівші переорієнтувати аксесуар під себе. Завдяки симетричній формі, користуватися приладом зручно будь якою рукою.

Знизу присутня технічна інформація, назва моделі, оптичний сенор, кнопка вмикання, кнопка зміни профілів, а також ряд накладок для ефективного ковзання по різноманітним поверхням.

Функціонал

Мишка отримала оптичний датчик PMW3366 з максимальною роздільною здатністю у 12 000 точок на дюйм. Це не рекордний показник, але точно один з найбільших на сьогоднішній день.

Працює вона у бездротовому режимі на частоті 2,4 ГГц, і навіть, не зважаючи на досить завантажену «лінію» трансляції сигналу, вона здатна реагувати з затримкою лише у 1 мс. Такий результат виробники змогли отримати внаслідок оптимізованої технології з’єднання.

На практиці, граючи в BioShock Infinite, а потім в Crysis 3, разючою відмінності між дротовим і бездротовим з’єднанням, з точки зору користувача, не помітно. Можливо різниця є з перевагою в бік роботи з кабелем, проте під час ігрового процесу помітних змін не відбулося.

Незвично й те, що враховуючі вбудований акумулятор, ємності котрого має вистачити на роботу протягом 32 годин без використання підсвітки і на 24 години у стандартному режимі, у порівнянні з Logitech G502 Proteus Spectrum, ця модель здається аж надто легкою – лише 107 г.

Вбудовані світлодіоди підтримують 16,8 млн кольорів – їх колір можна налаштовуються через фірмову утиліту Logitech Gaming Software.

Її можна налаштувати і синхронізувати також і на інших пристроях ігрової  серії виробника. Крім того гравець може коректувати параметри оптичного датчика, щоб вибрати найкращий режим для поверхні на якій буде використовуватися маніпулятор.

Між тим, фірмове ПО має велику базу профілів для різних ігор. Також користувач, як завжди, може запрограмувати будь-яку клавішу за своїм побажанням, окрім регулятора прокрутки. Профілі можуть зберігатися як і на пам’яті комп’ютера, так і в пам’яті мишки, тому в свої улюблені ігри буде звично грати навіть за чужим ПК.           

Враження

Logitech G900 Chaos Spectrum вийшла досить незвичайним і практичним ігровим маніпулятором. За рахунок провідної і безпровідної роботи вона стала на голову вище більшості аналогів. В той же час, миша оснащена класичним функціоналом ігрових рішень Logitech, що при правильному використанні та напрацьованим умінням, додадуть гравцю значних переваг над суперниками. Але також варто враховувати чималу вартість, проте для справжніх геймерів він навряд чи стане на заваді грандіозних перемог.   

ОСОБЛИВОСТІ:

Бездротове підключення •

• Легка вага •

• Симетричний  дизайн •

• Високі показники затримки •

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

 • Модель Logitech G900 Chaos Spectrum (910-004607)
 • Вага 107 г
 • Розміри 13 х 6,7 х 4 см
 • Сенсор 200 - 12000 DPI
 • Максимальна швидкість переміщення 300 дюйм/сек
 • Максимальне прискорення 40 G
 • Динамічний коефіцієнт тертя 0,11 μ (k)
 • Статичний коефіцієнт тертя 0,17 μ (s)
 • Витривалість 20 млн. натискань або 250 км
 • Інтерфейс USB 2.0 або бездротовий зв’язок
 • Частота відгуку 1000 відгуків в секунду
 • Сумісність Windows Vista, 7,8,10
 • Додатково модульні клавіші 
comments powered by Disqus
 
Top