Унікальне 3D шоу на День Києва

Унікальне 3D шоу на День Києва

Оператор зв’язку lifecell запрошує усіх киян і гостей столиці переглянути унікальне 3D шоу під назвою «Інновації, народжені в Україні!», що відбудеться у рамках святкування Дня Києва та року технології третього покоління 3G+ в Україні. Завдяки сучасним можливостям доповненої реальності та візуальній трансформації архітектурного простору, lifecell розповість про визначні винаходи великих українців на фасаді будівлі Київської міської державної адміністрації (КМДА).

В останні вихідні травня щороку українська столиця святкує свій день народження. Цьогоріч Київ відзначатиме уже 1534-ту річницю з моменту свого заснування. На честь святкування дня міста оператор lifecell підготував спеціальне 3D шоу «Інновації, народжені в Україні», щоб разом з киянами і гостями столиці відсвяткувати також і рік технології 3G+ в Україні. Нагадаємо, що lifecell cтав першим оператором в Україні, який у травні 2015 року відкрив для українців можливості цієї високошвидкісної технології. Унікальне тривимірне шоу представить найкращі інновації і винаходи геніальних українців, чиї ідеї збагатили світ і полегшили життя людству. Протягом 28 та 29 травня о 22-ій годині вечора на будівлі Київської міської державної адміністрації відбудеться 3D презентація від lifecell.

На додачу до вечірнього 3D показу оператор lifecell підготував додаткові інформаційно-розважальні активності. Протягом двох святкових днів усі бажаючі можуть дізнатися більше про українських винахідників та легендарні інновації ХХ століття завдяки спеціальним велогенераторам, що будуть встановлені на площі перед будівлею КМДА. Окрім цього, на головній вулиці міста можна буде зустріти унікального «selfie-робота» lifecell, який вітатиме зі святом усіх перехожих і запрошуватиме на 3D шоу.

comments powered by Disqus
 
Top