Компанія Fly Technology провела в Києві майстер-клас New Pilot Experience

Компанія Fly Technology провела в Києві майстер-клас New Pilot Experience

14 травня в Києві, на Арт-заводі Платформа, відбувся захід, організований компанією Fly Technology, офіційним дистриб’ютором продукції компанії DJI в Україні.

Основна мета New Pilot Experience – це поширення інформації про особливості та характеристики квадрокоптерів DJI, безпеку польотів та пілотування, а також надання всім відвідувачам можливості спробувати власноруч політати на новому квадрокоптері Phantom 4.

У рамках заходу директор відділу дистрибуції компанії Fly Technology, Сергій Моторний розповів про переваги та технічні особливості Phantom 4 та можливості, які вони відкривають. Також спікер прояснив такий важливий аспект, як безпека пілотування квадрокоптерів та зауважив про ризики, які з цим пов’язані.

Спікером заходу був Олександр Александрович, організатор освітнього центру та фестивалю КіноКухня, який поділився власним досвідом застосування квадрокоптерів та цікавими моментами, при їх використанні.

З павільйону всі запрошені перемістились на газон, де відбулась друга частина New Pilot Experience. Тут учасники заходу, поділені на команди, змогли власноруч політати на Phantom 4.

Завершився New Pilot Experience цікавими конкурсами із розіграшами подарунків від DJI.

comments powered by Disqus
 
Top