Nissan вдалося здійснити прорив у збільшенні ємності акумуляторів

Nissan вдалося здійснити прорив у збільшенні ємності акумуляторів

Дочірня компанія Nissan Arc Ltd здійснила роботу, завдяки якій може змінитися майбутнє електромобілів. Японські винахідники змогли збільшити продуктивність літій-іонних акумуляторів за рахунок атомного аналізу структури оксиду кремнію.

Сучасний атомний аналіз дозволяє розглядати структуру оксиду кремнію, що на сьогодні вважається головним матеріалом для акумуляторів майбутнього. Це надає дослідникам можливість краще зрозуміти структуру електрода під час циклу перезарядки.

У наслідок дослідження стало відомо, що звичайний кремній здатен втримувати більше літію у порівнянні з матеріалами на основі вуглецю, котрі широко застосовуються на даний момент. Проте у кристалічній формі в елемента значно знижується продуктивність і це впливає на ємність батареї.Але робота показала, що оксид кремнію в аморфному стані достатньо стабільний і стійкий до змін форми.

Раніше його структура була невідомою, тому матеріал не використовувався в масовому виробництві.      

Відкриття стало результатом спільної роботи Nissan Arc Ltd, університету Тохоку, Національного інституту матеріалознавства, Японського дослідницького інституту радіації та Японського агентства науки і технологій.               

Джерело: Nissan

comments powered by Disqus
 
Top