Нові телевізори Sony BRAVIA 2016 року. Відкрийте навколишній світ в деталях

Нові телевізори Sony BRAVIA 2016 року. Відкрийте навколишній світ в деталях

Нові 4K-телевізори Sony BRAVIA з підтримкою HDR володіють приголомшливою якістю зображення і найсучаснішими мультимедійними можливостями в витонченому корпусі.

  • Безпрецедентна якість зображення у форматі 4K з ще більш широким динамічним діапазоном
  • Збільшений динамічний діапазон X-tended Dynamic Range PRO для триразового підвищення яскравості і нова технологія підсвічування екрану Slim Backlight Drive
  • Тонкий корпус і сучасний лаконічний дизайн «Slice of Living»

На виставці CES 2016 (Consumer Electronics Show) в Лас Вегасі компанія Sony представила нову лінійку телевізорів BRAVIA, позначивши нові напрямки розвитку своєї телевізійної продукції.

У 2016 році телевізори Sony виводять якість зображення у форматі 4K з підтримкою HDR (High Dynamic Range - розширений динамічний діапазон) на новий рівень, пропонуючи приголомшливу контрастність, природні кольори і неперевершену чіткість, що стали можливими завдяки оригінальним технологіям Sony. Підтримка Android TV  забезпечує новий вражаючий досвід взаємодії з телевізором. При цьому нові моделі BRAVIA® забезпечують традиційно високий рівень якості зображення і звуку, а також зберігають фірмовий стиль дизайну корпусу.

HDR - новий стандарт краси

Багато нових 4K-телевізорів BRAVIA підтримують HDR, що дозволяє відразу оцінити переваги контенту з підтримкою HDR, що надається такими сервісами, як Amazon Video і Netflix, а також деякими кіно та телекомпаніями. Вміщуючи більш широкий діапазон рівнів яскравості, (в порівнянні зі стандартним динамічним діапазоном), кадр, оброблений в HDR робить вас на крок ближче до реалістичного зображення з ефектною контрастністю і передачею кольору.

У моделі BRAVIA серії XD93 вперше використовується нова система підсвічування Slim Backlight Drive з технологією X-tended Dynamic Range PRO, яка забезпечує найвищу контрастність, рівень яскравості і колірну палітру. Все це робить зображення на екрані телевізора товщиною всього 11,8 міліметра (у найтоншому місці) максимально реалістичним. Крім того, телевізори серії XD93, оснащені світлодіодною підсвіткою по краях екрану з функцією локального затемнення і технологією X-tended Dynamic Range PRO забезпечують більш ніж трикратну яскравість картинки. Що б ви не дивилися - різниця вас вразить.

Інша унікальна технологія Sony, що поліпшує HDR-зображення, - TRILUMINOS  Display - точно відтворює найширший діапазон відтінків, створюючи багату кольорову палітру, яка недоступна наекрані звичайних телевізорів.

4K-процесор обробки зображення 4K Processor X1 кожну секунду виконує тисячі коригувань, динамічно підвищуючи дозвіл, яскравість і покращуючи колір, щоб зробити кожну сцену максимально насиченою та реалістичною.

Новий стильний дизайн «Slice of Living»

Завдяки новітній дизайнерській концепції «Slice of Living» телевізори BRAVIA виглядають приголомшливо і органічно вписуються в сучасні інтер'єри. Чисті геометричні форми відображають суть сучасного життя, а золотисті і сріблясті відтінки додають теплоти і індивідуальності.

 

Красиві витончені лінії корпусу телевізорів BRAVIA серії XD93 підкреслюються майже повною відсутністю рамок екрану. Привабливий дизайн доповнюють новий кабельний органайзер, приховуючий дроти, і оригінальний кронштейн, що дозволяє закріпити телевізор на стіні з мінімальним відстанню між екраном і поверхнею стіни (всього 3,6 см).

Більше можливостей з Android TV

У магазині Google Play  пропонуються найрізноманітніші програми, ігри, мультимедійний контент для телевізійних екранів і їх кількість збільшується з кожним днем. Щоб отримати доступ до додатків через мережу, вам навіть не потрібно підключати антену.

Ми можете легко передати контент зі смартфона або планшета на екран телевізора за допомогою функції Google  Cast . Виберіть Cast і відправте те, що ви дивитеся (наприклад, фільми або телепрограми, відео на YouTube, фото і сотні інших сумісних додатків) зі свого мобільного пристрою на базі Android / iOS на екран телевізора BRAVIA, не пропустивши ні секунди.

Скажіть, що ви шукайте, і Android TV  знайде це. Функція голосового пошуку (Voice Search) тепер доступна і на стандартному пульті ДУ. Просто натисніть кнопку «Voice» і назвіть те, що вас цікавить (фільми, телепрограми та інший контент), або попросіть BRAVIA поміняти канали, переключити входи і т.д.

Телевізори нової лінійки Sony BRAVIA з підтримкою формату 4K Ultra HD надійдуть у продаж навесні 2016 року.

comments powered by Disqus
 
Top