В США шукають пілота для майбутнього стелс-бомбардувальника B-21

В США шукають пілота для майбутнього стелс-бомбардувальника B-21

Northrop Grumman, оборонний підрядник, котрий ймовірно пов’язаний з розробкою нового стелс-бомбардувальника, шукає льотчика-випробувача. Про це свідчить дуже цікава вакансія з великим списком викликів для майбутнього пілота секретного проекту.

Для того, щоб отримати роботу, претенденту потрібно бути випускником військової школи льотчиків-випробувачів, налітати мінімум 1500 льотних годин, а також мати ступінь магістра в області інженерії або іншої аналогічної дисципліни.

Натяком, що кандидату у майбутньому доведеться працювати з бомбардувальником B-21, стали деякі пункти у вакансії. По-перше, робота передбачає кандидата, що отримає дозвіл «Top Secret», а також спеціальну програму доступу SAP. Це й не дивно, тому що більша частина програми B-21 класифікується як SAP, а це один з найбільш високих рівнів безпеки.

Але в вакансії присутній й досить дивні деталі. Справа в тому, що позиція, зважаючи на пункти, не передбачає польотів. Серед обов’язків тест-пілота будуть виступи на нарадах по керівництву льотної експлуатації та моделювання і огляди симуляцій.

Тому, поки що невідомо чи дійсно пілоту доведеться працювати саме з B-21.   

Джерело: popularmechanics.com

comments powered by Disqus
 
Top