Огляд хмарної камери TP-LINK TL-NC250: все під контролем

Огляд хмарної камери TP-LINK TL-NC250: все під контролем

Компанія TP-LINK, яка спеціалізується на мережевому обладнанні, не так давно презентувала нову хмарну камеру NC250 – компактний пристрій з хорошим функціоналом, який можна використовувати для спостереження за домом та офісом.

Комплектація

Камера NC250 поставляється в компактній коробці, виконаній в традиційних для компанії TP-LINK салатово-білих кольорах.

В комплект, окрім самої камери, також входить кронштейн для кріплення з липкою стрічкою, мережевий кабель живлення та подовжувач для нього і LAN-кабель. Сюди ж входить коротка та максимально проста й зрозуміла інструкція по підключенню камери.

Дизайн та ергономіка

Дизайн камери в більшості лаконічний та непримітний, що є цілком логічним з огляду на одне з призначень NC250 – слідкувати за безпекою в домі чи офісі. Тому камера, подібно хамелеону, розчиниться в масі офісних чи домашніх пристроїв і не привертатиме зайвої уваги.

Основний матеріал камери – глянцевий полікарбонат білого кольору із вкрапленням матової текстури. Шарнір для прикріплення основного блоку пристрою до ніжки зроблений з металу.

Модуль камери обрамлений випуклим колом чорного кольору, де розміщені інфрачервоні сенсори та датчик звуку. Нижче, на корпусі пристрою, знаходиться індикатор стану.

Ергономічний корпус камери NC250 дозволяє розміщувати її у будь-якому положенні, а завдяки кронштейну її можна зафіксувати на стіні. Окрім цього, на ніжці пристрою, під полікарбонатною накладкою є роз’єми для надійної фіксації за допомогою шурупів.

На задній поверхні пристрою знаходяться LAN-порт та вхід живлення. Там же, тільки нижче, розташована об’єднана клавіша WPS та відновлення до заводських налаштувань. 

Підключення

На підключення NC250 у мене пішло не більше 10 хвилин. За цей час я під’єднала камеру до роутера через LAN-кабель, завдяки подовженому дроту живлення підключила пристрій до єдиної вільної розетки у кімнаті, завантажила додаток tpCamera на смартфон та пройшла коротку реєстрацію. Тому я з впевненістю можу сказати, що із підключенням NC250 справиться навіть недосвідчені користувачі.

Про правильне підключення камери свідчить індикатор, який світиться зеленим кольором. Мигаючий червоний індикатор вказує, що пристрій завантажується, якщо ж він постійно світиться червоним кольором, то це свідчить про відсутність мережі. В додатку tpCamera, який є як для користувачів пристроїв під керівництвом iOS, так й Android, проходить реєстрація камери. Користувачу пропонується ввести свою електронну адресу, вибрати модель пристрою та задати ім’я для камери.

 

  

Після цього NC250 починає транслювати зображення. В даному додатку можна переключатися між камерами, тим самим створюючи мережу відео-спостереження. На коробці пристрою виробник пропонує декілька варіантів використання TP-LINK NC250: для слідкуванням за домівкою, дітьми, домашніми тваринами, людьми похилого віку та за діяльністю бізнесу.

1/4-дюймовый CMOS-сенсор камери TP-LINK TL-NC250 забезпечує передачу відео з роздільною здатністю 720p. Швидкість передачі даних до 300 Мбіт/с. Шість інфрачервоних світлодіодів автоматично вмикаються в нічний час та дозволяють бачити на відстані до 5 метрів в повній темряві. Також пристрій оснащений  вбудованими датчикам шуму та рухів. При виявленні пристроєм звука чи ж рухів, камера робить знімок та надсилає його по електронній почті до користувача або ж через FTP-сервер.

 

Більше того, TP-LINK NC250 можна використовувати ще й в якості підсилювача бездротового сигналу, збільшуючи тим самим зону покриття мережі Wi-Fi.

Враження

Хмарна камера TP-LINK NC250 – це хороша альтернатива професійним пристроям для відео-спостереження. Камера достатньо чітко передає зображення та має широкий функціонал. Завдяки системі інфрачервоних світлодіодів спостереження за домом чи офісом вестиметься цілодобово, а датчики звуку та рухів сповіщатимуть користувача про все, що відбуватиметься за його відсутності. 

ОСОБЛИВОСТІ:

• Ергономічний дизайн 

• Комплектація 

• Режим нічного бачення 

• Функція підсилювача бездротового сигналу 

• Хороша якість зображення 

• Датчики звуку та рухів 

 

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

Модель TP-LINK TL-NC250 (TL-NC250)

Розміри 96 x 61 x 24 мм

Сенсор камери 1/4-дюймовый, CMOS, кути огляду 64°

Відео 720p, до 30 fps

Швидкість передачі даних до 300 Мбіт/с

Додатково датчики звуку та рухів, підсилювач мережі, WPS

 

Більш детальну інформацію по данному пристрою можна отримати на офіційному сайті виробника.

comments powered by Disqus
 
Top