Огляд акустичної системи Genius 2.1 SW-375: хороший звук для комп’ютера

Огляд акустичної системи Genius 2.1 SW-375: хороший звук для комп’ютера

Більшості користувачів, зазвичай, не вистачає потужності вбудованих динаміків у ноутбуках та моноблоках. А якщо ви користуєтесь персональним комп’ютером, то вам у будь-якому випадку доведеться підібрати собі колонки. Нова акустична система Genius 2.1 SW-375 має значно полегшити цей вибір, тому пропоную більш детально розглянути її функціонал та оцінити якість звуку.

Дизайн та ергономіка

Акустична система складається з трьох компонентів витриманих в одному стилі: сабвуфера і двох невеличких сателіти.

Сабвуфер виглядає стильно і в той же час типово для свого класу. Його висота складає 18 см, ширина 12 см і глибина 14,5 см. Він має чорну глянцеву лицьову поверхню у верхній частині якої розробники встановили динамік. Під ним розташувався логотип виробника, LED-індикатор синього кольору і два контролера басу та звуку.      

Усі інші грані, крім задньої, вкриті рельєфним пластиком матового чорного кольору. На нижній поверхні є чотири м’яких ніжки, щоб пристрій не дряпав як і свій корпус, так і поверхню на котрій він буде встановлений.

Задня панель з ДСП не вкрита зовнішньою пластиковою оболонкою. В її верхній частині знаходиться фазоінвертор, а у нижній перемикач увімкнення/ввімкнення та 3,5-мм роз’єм для підключення колонок.

Також сабвуфер має вбудований кабель живлення з вилкою і кабель зі штекером на 3,5 мм для підключення до зовнішніх пристроїв.

Дві маленькі колонки мають наступні параметри: висота – 9 см, ширина – 9 м і глибина 8 см. Передню поверхню сателіта вкриває глянцевий пластик з динаміком.

 

Усі інші грані, крім задньої, вкриті рельєфним пластиком матового чорного кольору, а з задньою панелі виходить кабель, що на кінці з’єднує колонки двоканальним штекером 3,5 мм. На нижній поверхні також є чотири м’яких ніжки.

Звук і функціонал

Загальна потужність системи дорівнює 12 Вт – колонки по 3 Вт і сабвуфер з продуктивністю у 6 Вт.

Контролери басу і звуку працюють справно і я б рекомендував все ж прокручувати бас більше ніж на половину, особливо під час прослуховування року або джазової музики. Інакше колонки видаватимуть надто плаский звук.

Стосовно якості звучання мушу сказати в першу чергу те, що акустична система Genius 2.1 SW-375 перевершила мої очікування, враховуючи її невелику вартість.

Практично усі жанри музики звучали на пристойному рівні, починаючи від популярної музики, закінчуючи електронними жанрами музики. Стереосистема працює гарно, особливо це відчувається в іграх, коли з різних сторін наближаються суперники в гонках, або противники у шутерах.

Але зловживати максимальною гучністю не варто, тому що з’являється неприємне рипіння, до того ж постійне прослуховування на максимальній потужності може зашкодити динамікам.  

Аудіосистему можна підключати до будь яких програвачів, смартфонів або комп’ютерів, що мають аудіовхід 3,5 мм. Вихідний звук динаміків зможе наповнити невелику або ж середню кімнату, не втрачаючи при цьому якості і насиченості.

Враження

Акустична система Genius 2.1 SW-375 – це найкращий бюджетній варіант для комп’ютера. Звичайно ж, гучності такої мініатюрної системи не вистачить для серйозної вечірки, але, сидячи біля неї за столом, можна з комфортом насолоджуватися звуком під час прослуховування музики, перегляду фільмів або ігрового процесу.

ОСОБЛИВОСТІ:

 • Корпус колонок з ДСП •

• Класичний дизайн •

• LED-індикатор •

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

  • Модель Genius 2.1 SW-375 (31731066100)
  • Розміри сабвуфера 18 x 12 х 14,5 см, розміри колонок 9 х 9 х 8 см
  • Вага 1,5 кг
  • Вихідна потужність 12 Вт
  • Система 2.1
  • Живлення від розетки
  • Інтерфейси Audio In
comments powered by Disqus
 
Top