В Києві на Арт-заводі "Платформа" відбудеться безкоштовний майстер клас з пілотування DJI Phantom 4

В Києві на Арт-заводі "Платформа" відбудеться безкоштовний майстер клас з пілотування DJI Phantom 4

14-го травня у Києві на Арт-заводі «Платформа» офіційний дистриб’ютор DJI в Україні, компанія Fly Technology — проведе безкоштовний захід для новачків і любителів пілотування квадрокоптерів.

Fly Technology розповість про основні характеристики та функції квадрокоптерів, техніку безпеки польоту, а також проведе майстер класи. Кожен охочий зможе особисто політати на  Phantom 4, який здатен сам визначати та облітати перешкоди на своєму шляху, літати за рухомими об'єктами, в тому числі  за людьми, та розвивати максимальну швидкість до 72 км / год. На гостей чекають цікаві конкурси та розіграші призів від DJI. А також приємний бонус - після закінчення заходу, перші 100 зареєстрованих учасників отримають безкоштовні квитки на Фестиваль вуличної їжі.

Ще одна приємна новина, з 14-го по 21-е травня буде діяти акція – при покупці або внесенні передплати за будь-який квадрокоптер із серії Phantom, кожен покупець отримає в подарунок на вибір безкоштовну батарею, пропелери або захист для пропелерів!

Захід відбудеться у павільйоні Космос з 13:00 до 17:00.

Увага! Оскільки захід буде проходити на закритій території, по сусідству з іншими фестивалями - реєстрація обов'язкова, вхід буде суворо за списком.

Безкоштовна реєстрація за посиланням: http://bit.ly/npe_platforma

comments powered by Disqus
 
Top