У Faraday Future розповіли про роботів-помічників майбутнього інноваційного заводу

У Faraday Future розповіли про роботів-помічників майбутнього інноваційного заводу

Лише декілька тижнів тому, автовиробник Faraday Future, що планує створити конкуренцію компанії Tesla, розпочав будівництво свого заводу. Та стало відомо, що амбіційний проект не планує обмежитися використанням інноваційних технологій лише у своїх автомобілях, вони доторкнуться і майбутнього виробництва преміальних машин.

Найцікавішою заявою від представників компанії стала інформація про робота, який зустрічатиме відвідувачів та інформуватиме про стан виробництва їхньої машини. Після цього він направлятиме покупців до зони збирання їх майбутнього авто.

Крім того, клієнти компанії матимуть можливість взаємодіяти з роботами у віддаленому режимі і надсилати через них запитання співробітникам.

Нагадаємо, що сама будівля, де збиратимуться автомобілі, матиме справжній футуристичний вигляд. У будівництві використовуватимуться сталь і величезні скляні панелі, щоб отримувати якомога більше світла до приміщень. Такий підхід підігріватиме інтерес звичайних пересічних людей і спонукатиме завітати до заводу та побачити виробництво власними очима.

Також фірма стверджує, що використовуватиме світлодіодне освітлення,  і оздоблюватиме інтер’єр лише фарбами на водній основі, щоб мінімізувати кількість летких органічних сполук.

Джерело: gizmag.com

 

comments powered by Disqus
 
Top