Перший в світі бойовий дрон!

Перший в світі бойовий дрон!

Модна електронна іграшка в 2015 році стала справжнім хітом в Південній Кореї, Японії і США, стрімко підкорює Росію, відриваючи дітей і дорослих від інтернету, комп'ютерів і смартфонів, змушуючи проводити час в активному спілкуванні один з одним в реальному світі - в захоплюючих командних боях з літаючими дронами.

По всьому світу відкриваються атракціони, де кожен охочий може влаштувати справжню повітряну битву на перших в світі бойових дронах - квадрокоптерах.

Byrobot Drone Fighter - перший і єдиний в світі бойовий квадрокоптер, справжня революція на ринку користувальницьких безпілотних літальних апаратів (БПЛА). Він може використовуватися для проведення повітряних боїв - в повітрі можуть перебувати одночасно до 40 дронів, розділених на 2 команди. «Життя» дрона відображаються на пульті , перемоги і поразки фіксує вбудований бортовий самописець.

Приголомшливий успіх продукту викликаний тим, що Byrobot Drone Fighter, на відміну від усіх звичайних вертольотів і коптерів інших компаній, володіє сильним соціальним ефектом. До 80 % продажів припадає НЕ на поодинокі іграшки, а на бойові комплекти « 2 в 1 » для спільної гри - захоплюючих повітряних боїв. В зоряні війни тепер можна грати в звичайній квартирі! Навіть в панельній квартирі! Байроботи мініатюрні - 30 грамів - і абсолютно безпечні для дітей, меблів, кришталевих ваз, стареньких бабусь і миленьких котиків.

Гра з байроботамі стрімко набирає популярність в світі. Byrobot Drone Fighter вже перетворився в модну, захоплюючу і при цьому недорогу іграшку для будь-якого віку - старшого покоління, серйозних мужиків, модної хіпстероватой молоді, батьків з дітьми. Байроботи реально допомагають відірвати дітей від комп'ютера і навчити живому спілкуванню з однолітками, дозволяють згуртувати трудові колективи, стомлені роботою в період кризи, дають другий шанс розбитим сім'ям і «на льоту» вирішують одвічне питання налагодження взаєморозуміння батьків і дітей. Повітряні бої квадрокоптера об'єднують старих друзів набагато ефективніше звичайних чоловічих розваг на зразок лазні, шашликів і недільних п’янок.

Бізнес сфери розваг також не залишив без уваги соціальну складову популярності Byrobot Drone Fighter. По всьому світу відкриваються ігрові клуби, центри дитячої народної творчості дозвілля і атракціони, що пропонують стати пілотом Byrobot Drone Fighter і взяти участь у цій повітряній битві . За даними RC Land, найбільшого атракціону Byrobot в Європі, полігон для битв бойових дронів Byrobot виходить в прибуток вже в перший місяць.

Настільки привабливими для комерційного використання дрони Byrobot зробила їх висока надійність і ремонтопридатність - навіть при інтенсивній грі за участю недосвідчених пілотів (наприклад, дітей) корейські коптери ламаються не часто, і закупівля запчастин з лишком окупається.

Byrobot Drone Fighter - єдиний в світі дрон - квадрокоптер з модульною конструкцією. Будь-яку деталь пристрою можна придбати окремо і за хвилину замінити в домашніх умовах без викрутки . Зламавши квадрокоптер - не треба купувати новий апарат! Не треба нести в ремонт! Можна купити окрему запчастина і встановити її за хвилину, як у конструкторі Lego.

Важливу роль в популяризації Byrobot (в тому числі, з метою комерційного використання) грає і феноменальна простота управління: це єдиний в світі міні - коптер з «автоматом тяги» - аналогом автоматичної коробки передач в автомобілях. Byrobot гранично легкий в освоєнні: купив - і відразу можеш літати. Навіть дитина за 10 хвилин навчиться керувати Byrobot!

В планах Byrobot на 2016 рік - збільшити обсяги поставок в три рази , щоб задовольнити вибухово зростаючий попит.

То ж до зустрічі на полі бою! І хай вам щастить!

comments powered by Disqus
 
Top