Tesla успішно протестувала систему захисту від біологічної зброї в своїх електромобілях

Tesla успішно протестувала систему захисту від біологічної зброї в своїх електромобілях

Коли Ілон Маск заявив, що інноваційні фільтри в електромобілях Tesla, які захищатимуть від біологічної зброї, більшість сприйняла як вдалий маркетинговий хід. Проте нещодавні тестування HEPA-фільтрів в екологічно забруднених та небезпечних для людини умовах показали їх дієвість.

Фактично HEPA-фільтри призначені для захисту пасажирів в салоні електромобіля в умовах дуже забрудненого повітря. Спочатку електромобілі тестували в реальному середовищі: на загазованих автострадах Каліфорнії в час пік, звалищах, болотах та у великих промислових містах Китаю.

Подальші випробовування компанія вирішила проводити у більш жорстких умовах, помістивши електромобіль у спеціальну капсулу, заповнену повітрям, яке у 20 разів брудніше, аніж у Пекіні.

Якщо норма твердих часток в повітрі становить 12 мкг/м³, то в експериментальній капсулі їх показних становив 1000 мкг/м³. Навіть в таких умовах система HEPA-фільтрів за дві хвилини очистила повітря до прийнятного рівня, більше того: після цього система почала фільтрувати повітря за межами авто та знизила концентрацію твердих часток на 40%.

Система HEPA-фільтрів встановлена у електромобілях Model X та оновлених Model S.

 

Джерело: www.gizmag.com

comments powered by Disqus
 
Top