Зачіска - це легко!

Зачіска - це легко!

Але мова у цій статті піде не про волосся. Як же хочеться милуватися прекрасною галявиною у садочку і нічого при цьому не робити! Але щоб ділянка була у порядку, потрібно докласти немало зусиль. А лінощі перемагають...

Для того, щоб витратити мінімум зусиль для створення прекрасного саду, потрібні «помічники»...

На сьогодні все більше з'являється людей, які бажають покинути міські квартири і жити в передмісті, далеко від міської суєти та шуму. А життя у заміському будинку вимагає постійного догляду за прибудинковою територією, і для цього потрібні усілякі інструменти. Регулярна стрижка - обов'язкова умова для створення на ділянці красивого і акуратного газону і ніяк не обійтися без газонокосарки або тримера.

Як зробити вибір?

Вибір зробити непросто і можливості вашого бюджету не найголовніше. Багато що залежить від типу місцевості, розміру ділянки або завдань, які від неї вимагаються.

Йтиметься спочатку про популярні інструменти, такі як тример. Можна сказати електронна коса або мобільний варіант газонокосарки. Є різновиди як на бензині, так і електричні. Це універсальний інструмент, для володарів ділянок зі штучними або природніми пагорбами або великою кількістю клумб.

З такими завданнями легко впорається Bosch ART 37.

Потужність його двигуна 1000 Вт, що забезпечить надійне скошування. Завдяки наявності наплічного ременю маневрування облегшується. Більш щільне розташування шпульки запобігає забивання трави і полегшує очистку. Міцна штанга і кожух стійкі до падіння на твердий ґрунт. Механізм перемикання зі зміним положенням  рукоятки підходить, як для правшів, так і для лівшів. І звичайно варто звернути увагу на конструкцію штанги. У неї вигнута форма, яка забезпечує відмінний огляд під час роботи.

Для володарів рівної і просторої ділянки чудово згодиться газонокосарка. Бувають акумуляторні, електричні, ручні і газонокосарки на бензині.

При виборі варто звернути увагу на матеріал корпусу косарки. Сталевий - найміцніший, але і найважчий. Пластиковий - найбільш легкий, але недовговічний. Для дачних ділянок буде доречною оптимально популярна електрична газонокосарка Rotak 43 Bosch. Досить висока потужність з функцією Powerdrive, що забезпечує високий обертальний момент та дозволяє ще краще обробляти найскладніші ділянки. Газонокосарка обладнана інноваційними напрямними. Вони трохи ширші за передні колеса, тому дозволяють зрізувати траву практично впритул до стінок і клумб та направляють її безпосередньо до різального механізму. Ця газонокосарка найлегша у своєму класі і нею легко керувати за допомогою рукоятці  Ergoflex забезпечуючи хорошу роботу і комфорт.

Вищенаведеними варіантами вибір газонокосарки, звичайно, не обмежується. Останнім часом, наприклад, все більшої популярності набувають газонокосарки-роботи такі як Bosch Indego. Це чудовий варіант для ледачих або надзвичайно зайнятих іншими турботами домохазяїнів. Bosch Indego високоінтелектуальний апарат заснований на системі Logicut. За допомогою цієї системи робот самостійно прокладає карту і фіксує відхилення від маршруту, запам'ятовує форму ділянки, ділить його на частини, а потім косить траву по паралельних лініях, що дозволяє двічі не проходити по одній ділянці. Цей робот має низький рівень шуму, відсутність вихлопних газів, для підзарядки «косар» самостійно під'їжджає до бази, щоб зарядити акумулятор і продовжує з того місця, на якому було закінчено косіння. Також газонокосарка оснащена системою сигналізації проти крадіжки і захищена PIN кодом для поліпшення безпеки.  Ідеальний помічник на ділянці! Займайтеся своїми, більш цікавими справами, а брудну роботу залиште на робота-газонокосарку Bosch Indego!

Робіть вибір і заощаджуйте час на себе!

comments powered by Disqus
 
Top