DARPA надало право на розробку нових броньовиків GXV-T вісьмом організаціям

DARPA надало право на розробку нових броньовиків GXV-T вісьмом організаціям

Агентство передових оборонних дослідницьких проектів США (DARPA) оголосило про відкриття програми Ground X-Vehicle Technology ще в 2014 році. Програма GXV-T направлена на виготовлення броньованих машин нового покоління, які ефективно протистоятимуть сучасній зброї та будуть більш швидкими, маневреними та дешевшими.

Право на розробку надано передовим науковим інституціям та компаніям. До таких організацій належать: університет Карнегі-Меллон (США), Honeywell International Inc.(США), Leidos (США), Pratt & Miller (США), QinetiQ Inc.(Великобританія), Raytheon BBN(США), Південно-Західний науково-дослідницький інститут, а також SRI International (США).

Головні особливості нової бронемашини полягатимуть у збільшенні мобільності, маневреності, за рахунок якої машина буде більш живучоюим на полі бою, та розширенні можливостей екіпажу. Броньовик GXV-T буде оснащений численними датчиками та електронними приборами, які надаватимуть членам екіпажу всю інформацію про навколишнє середовище, виявлятимуть направлені артилерійські установки, ручні гранатомети та протитанкові ракети.

У випадку виявлення загрози, система нейтралізуватиме її та активуватиме додаткову броню для захисту екіпажу. За рахунок зменшених ваги та розмірів, рішення проекту GXV-T зможе переміщатись практично в будь-якій місцевості, від рівнин до крутих схилів.

DARPA зазначає, що армія та морська піхота США вже зацікавились програмою Ground X-Vehicle Technology.

Джерело: www.gizmag.com

comments powered by Disqus
 
Top