Розроблено Rotem-L – новий військовий чотирьохгвинтовий дрон з гранатами

Розроблено Rotem-L – новий військовий чотирьохгвинтовий дрон з гранатами

Ізраїльська державна компанія Israel Aerospace Industries (IAI) створила малогабаритний квадрокоптер Rotem-L, що може переносити дві повнорозмірні осколкові гранати вагою по 450 г для ураження противників. Наразі відбувається активне випробовування бойового дрона.

Rotem-L оснащений електричним двигуном і позиціонується як засіб для ведення бойових дій, передусім в міських умовах. Дрон має цифрові відео та інфрачервоні камери і спеціальну апаратуру для трансляції зображення. Він може здійснювати політ тривалістю до 30 хвилин, а його керування здійснюється посередництвом оператора з планшетом.

На відміну від безпілотників з нерухомим крилом, ця модель матиме велику перевагу на вулицях та провулкам. Крім того він може працювати на малих висотах, за рахунок системи обминання перешкод, яка дозволить навіть переміщуватися всередині будівель. Тому, цілком можливо, дрони у майбутньому замінять солдат в деяких операціях і отримуватимуть кулю, замість людей.   

І хоч Rotem-L заважкий для звичайного квадрокоптера (близько 4,5 кг), IAI стверджує, що солдат зможе переносити до чотирьох таких бойових літальних апаратів разом з контролером. А у разі суто розвідувальних операцій, вибухову боєголовку можна від’єднати, щоб додати більше камер чи додаткову батарею.

Джерело: popularmechanics.com

За темою:

comments powered by Disqus
 
Top