Вченим вперше вдалося омолодити людину на 20 років

Вченим вперше вдалося омолодити людину на 20 років

Елізабет Перріш, генеральний директор науково-дослідницької компанії BioViva, стала першою людиною, яка омолодилась на 20 років завдяки генній терапії.

Старіння організму відбувається під впливом внутрішніх процесів, які проходять на клітинному рівні. Хромосома людини має спеціальну зону – тіломір, який захищає її від старіння та зношування. В процесі ділення клітин, кількість тіломірів з часом зменшується, що і призводить до старіння організму.

У вересні 2015 року компанією BioViva було розпочато перший експеримент з омолодження людини. У продовж експерименту Елізабет Перріш мала пройти два курси генної терапії. Перший курс був спрямований на запобігання втрат м’язової маси, пов’язаних із процесом старіння. Другий курс мав стимулювати вироблення організмом тіломірази – спеціального ферменту, який здатен до відбудовування тіломірів. До цього часу, експерименти з відновленням тіломірів проводились лише на тваринах та штучно вирощених клітинах.

Результат генної терапії приголомшив науковий світ – тіломіри Елізабет Перріш подовжились, омолодивши її організм на 20 років. Численні аналізи та перевірки незалежних лабораторій і наукових інституцій підтвердили успішний результат експерименту – тіломіри та лейкоцити в організмі жінки стали молодшими.

Відкриття компанії BioViva вже привернуло неабияку увагу численних наукових та інвестиційних спільнот. Елізабет Перріш пояснила, що сучасні можливості терапевтичних препаратів дають лише незначні покращення людям, які страждають від хвороб старіння. Тому успіхи у сфері біотехнологій являються найкращим рішенням для таких людей.

Дещо про тіломіри:

Джерело: bioviva-science.com

comments powered by Disqus
 
Top