Використання Flyboard Air для військових потреб

Використання Flyboard Air для військових потреб

Дошка Flyboard Air може підніматися на висоту до 3050 метрів, розвивати швидкість більше 145 км/год і здійснювати польоти протягом 10 хвилин. Очікується що вихід пристрою має початися вже у цьому році. Проте виникає питання, як подібний девайс можуть у майбутньому використати військові структури?

Так як літаюча дошка, яку розробив Фрэнк Запата, підіймається високо над землею і розвиває велику швидкість, вона може дозволити десантникам спускатися і підійматися в повітря в залежності від поставленої задачі. Наприклад, пристрій міг би допомагати військовим долати відстань від корабля до берега, або підіймати з тротуару на дах.

Також до плюсів Flyboard Air можна додати й те, що на відміну від свого попередника, який працював за допомогою шлангу під’єднаного до води , вона не потребує додаткових зовнішніх аксесуарів та приладів.

Найближчий подібний пристрій, до речі, уже був вигаданий авторами коміксів про «Людину-Павука», ним користувався «Зелений Гоблін». Та на момент написання сценарію, навряд хтось задумувався, що подібний засіб пересування винахідники зможуть втілити у життя.

На даний момент відомо тільки те, що Military.com все ще не отримала офіційної відповіді від авторів Flyboard Air на пропозицію продемонструвати його можливості цього літа на Farnborough International Air Show в Англії.     

Джерело: defensetech.org

comments powered by Disqus
 
Top