Ну то й що, шо маленький!

Ну то й що, шо маленький!

Такі маленькі неймовірні дива техніки ще років 10-15 назад вважалися чимось фантастичним і були присутні в книгах та фільмах про шпигунів, а зараз ось, вони реальні, варто тільки захотіти і можна зібрати колекцію Бонда чи Ітана Ханта з «Місія нездійснена».

Дрони користуються в усьому світі величезною популярністю. Крім того що вони є найбажанішою іграшкою для мільйонів дітей та й для їх батьків, чого вже тут гріха таїти, так з їх допомогою ще робляться приголомшливі фотографії, записуються неймовірні відео і взагалі — дрони щільно увійшли в наше життя, хочемо ми того чи ні. Виробники квадрокоптеру прагнуть хоч чимось виділитися на тлі конкурентів, в результаті чого на світ з’являються унікальні проекти на кшталт Aerius — квадрокоптер.

Pico-Falcon від японської компанії Bandai має довжину корпусу всього 4,5 см і поміщається на кінчику пальця, що робить його самим маленьким гвинтокрилом з дистанційним керуванням.

Крихітний Projector Проектор від компанії 3M вважається найменшим проектором в світі. Адже він розрахований для роботи від мобільних телефонів. Цей девайс легко сховати не те, що в кишені штанів, а й в нагрудній кишені сорочки!

Найменші фотокамери вбудовані в мобільні телефони, але їх не можна вважати окремими пристроями. А тому найменшим фотоапаратом вважається камера Chobi Cam One, що має розміри 2.86 на 2.54 на 2.7 сантиметрів. І при цьому в ній є змінні об’єктиви і екран для перегляду зображень. Знімки камера робить з роздільною здатністю всього 2 мегапікселі.

На перший погляд, з комп’ютером, представленим на відео, все добре.

 

Але вже через кілька секунд стає зрозуміло, що це не звичайний ПК, а мініатюрний персональний комп’ютер, створений для одного з лялькових будиночків. Міні-комп’ютер повністю функціональний, і має робочі клавіатуру і мишу. Ймовірно, ця миша і клавіатура також є найменшими в світі робочими пристроями. Скільки все це коштує, і скільки часу пішло на створення дива техніки, не сказано. Але погодьтеся, проект просто неймовірний.

comments powered by Disqus
 
Top