Огляд саундбара Samsung HW-J550: чудове доповнення до телевізора

Огляд саундбара Samsung HW-J550: чудове доповнення до телевізора

Телевізори, завдяки новим технологіям отримують більш якісні екрани ніж раніше. На даний момент роздільна здатність сучасних моделей досягає 4K, а форма може бути не тільки плоска, а й вигнута, для більшого занурення у те що відбувається на екрані. Їх корпуси також стають більш тонкими і як наслідок розробникам часто просто не вистачає фізичного простору для встановлення потужних динаміків. Проте виправити цю несправедливість здатен саундбар. В цьому матеріалі ми розглянемо модель Samsung HW-J550 та оцінимо її функціонал та якість звуку.

Комплектація

Акустика надходить у великій коробці, в якій, крім головної колонки, є також сабвуфер, пульт дистанційного керування з додатковим елементом живлення, два мережевих кабелі, USB-подовжувач, мережевий  адаптер для колонки, оптичний кабель, кронштейни для кріплення на стіну і паперова документація разом з інструкцією.    

Зовнішній вигляд

Основний модуль системи насправді схожий на довгу стильну колонку чорного кольору. Лицьову частину та верхню грань займає декоративна решітка, під якою розташовані динаміки.

Пристрій має хромовані бічні грані і сенсорні кнопки керування. Серед них є кнопка увімкнення, кнопки гучності та вибору інтерфейсу.

 

На задню грань виробник вивів усі інтерфейси, що має акустика. Тут є USB-роз’єм, HDMI-in і HDMI-out, AUX-In, а також оптичний вхід. Також на цій грані присутній і роз’єм для підключення до живлення і отвори для кріплення до кронштейну.

Знизу у саундбара є дві ніжки з кутом нахилу близько 45 градусів та гумовими накладками, щоб уберегти як і пристрій так і поверхню від пошкоджень. До того ж нахил сприятиме кращому розповсюдженню звуку, якщо основна частина колонки буде встановлена просто на тверду поверхню.

В довжину основний блок сягає приблизно 94,4 см, її висота складає 5,6 см, а глибина – 6,55 мм. Але важить вона, зважаючи на розміри, небагато – лише 1,7 кг

Сабвуфер має чорні глянцеві грані з усіх сторін, крім задньої.

На фронтальній стороні є логотип виробника та два LED-індикатора.

Тильна сторона обшита тканиною і закриває динамік.

Ззаду можна побачити отвір фазоінвертора, роз’єм для підключення до мережі і клавішу для підключення сабвуфера за допомогою Bluetooth до головного модуля.

Розміри сабвуфера наступні: довжина складає 45,2 см, висота 33,5 см, а глибина 15,4 см. Важить він чимало – цілих 6,8 кг, але це звичайний показник. 

Пульт дистанційного керування виглядає не менш стильно. Він невеличкий і має ребристий корпус, а також і класичні елементи керування, котрі присутні в усіх акустичних системах, так і кнопки з додатковим функціоналом.

Живиться маніпулятор звичайною батарейкою-таблеткою.     

Якість звуку та функціонал

Samsung HW-J550 за типом відноситься к системі 2.1та має загальну потужність 320 Вт, з яких 160 Вт відходить на головний модуль, а інші 160 Вт на сабвуфер.

Чесно кажучи, я не очікував на стільки якісного звуку, щоб було приємно прослуховувати як і рок музику, так і оперу. Для більш об’єктивної оцінки, також на саунбарі грала і різноманітна музика. З усіма жанрами акустика показала високий пілотаж. Звичайно ж вразила гучність, тому що вона навіть занадто висока враховуючи задачі саундбара. Та все ж таки це скоріше плюс, ніж мінус.

Під час прослуховування відчувається Surround Sound Expansion – це технологія об’ємного звучання розроблена компанією Samsung. Звук піднімається до рівня екрану і з’являється відчуття того, що він виходить прямо з телевізора, або екрана комп’ютера.

До речі, сабвуфер налаштований з головним модулем на одній частоті, тому після увімкнення двох компонентів вони автоматично підключаються один до одного і взаємодіють без дротів, за допомогою Bluetooth. Також, використовуючи цей бездротовий інтерфейс, можна підключити аудіосистему як до телевізора так і до других пристроїв - наприклад смартфона або планшета.

 

Особливо цікавим є й офіційний додаток від виробника Samsung Audio Remote App. Після його встановлення на мобільний пристрій, перед користувачем відкривається можливість керування Samsung HW-J550 з телефону.

 

 

Функціонал утиліти дозволяє регулювати гучність, налаштовувати еквалайзер, а також обирати джерело сигналу і звукові ефекти, серед яких є «Кіно», «Спорт» і «ТВ Мовлення». Програма має свій власний програвач, тому відтворювати музику можна навіть за її допомогою. З’єднання мобільних пристроїв Samsung HW-J550 відбувається теж за допомогою Bluetooth.

Додатковий функціонал вмикається кнопками на пульті дистанційного керування:

"SOUND CONTROL" – кнопка допомагає відрегулювати гучність високих і низьких частот і налаштувати синхронізацію звуку.

"AUTO POWER" – ця функція дозволяє саундбару вмикатися та вимикатися синхронно з телевізором. Проте вона працює лише з окремими телевізорами Samsung.

"WOOFER" – кнопка присутня для налаштування гучності бездротового сабвуфера.

"SOUND EFFECT" – посередництвом цієї клавіши можна обирати між наступними режимами в залежності від контенту: STANDARD (Стандартний) MUSIC (Музика), VOICE (Голос), SPORTS (Спорт), CINEMA (Кіно) і NIGHT MODE (Нічний режим).

"Bluetooth POWER" – кнопка увімкнення та вимкнення Bluetooth.

Враження

Саундбар Samsung HW-J550 однозначно перевершив мої очікування. Він поєднує стильний дизайн та передову якість звуку. Коштує він не мало, але й небагато, тому справжні цінителі гарного звуку можуть звернути свою увагу на цей пристрій. Покупка такої акустичної системи не розчарує.

ОСОБЛИВОСТІ:

• Бездротовий сабвуфер •

• Широкі налаштування звуку •

• Технологія Surround Sound Expansion •

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

  • Модель Samsung HW-J550 (HW-J550/RU)
  • Розміри основний модуль 94,35 x 56 x 6,55 см, сабвуфер 45,2 x 33,5 x 15,4 см
  • Вага основний модуль 1,7 кг, сабвуфер 6,8 кг
  • Вихідна потужність 320 Вт
  • Система 2.1
  • Живлення від розетки
  • Інтерфейси USB 2.0, HDMI-in, HDMI-out, AUX-In, оптичний вхід
  • Додатково пульт ДУ, керування смартфоном
comments powered by Disqus
 
Top