Огляд ігрового керма Logitech G920 Driving Force: повне занурення у гонку

Огляд ігрового керма Logitech G920 Driving Force: повне занурення у гонку

Кожен геймер хоч раз колесив вулицями нічного міста Need for Speed Underground, втікав від переслідувань у Need for Speed Hot Pursuit та показував суперникам хто головний на треках FlatOut 2, Burnout Paradise, Forza Motorsport та в інших не менш цікавих гоночних іграх. Та для повного відчуття атмосфери багатьом геймерам все ж не достатньо клавіатури чи геймпада. Виправити цю ситуацію зможе кермо для справжніх тру-гонщиків – Logitech G920 Driving Force. В цьому матеріалі ми розглянемо усі особливості та переваги такого маніпулятора і звичайно ж спробуємо його на практиці.

Комплектація

Ігровий руль поставляється у великій коробці. Окрім руля також є блок педаль, блок живлення та паперова документація. Коробка передач Driving Force Shifter до комплекту не входить, тому її, за бажанням, потрібно купувати окремо.  

Дизайн і ергономіка

Краса та надійність – ці два слова автоматично виникають у думках після першого погляду на Logitech G920 Driving Force. Як і в моделі Logitech G29 Driving Force, версія для Xbox One і ПК може похизуватися якісними матеріалами та міцною конструкцією.

Корпус рульового блока виготовлений з міцного пластику, що гарно б виглядав не тільки на звичайному столі де знаходиться монітор, а й у справжньому спортивному боліді.

 

Для кріплення на столі, використовуються спеціальні кріплення, що легко настроюються під необхідну товщину.

Як і версію для PS3/4 і ПК, цей маніпулятор можна закріпити разом з коробкою передач на ігровому кріслі Playseat від Logitech.  

Рульова частина виглядає досить ефектно. Обідок обшитий якісною міцною шкірою, тому тримати кермо під час змагань на треку буде зручно та приємно.

На лицьовій поверхні розробник розташував D-маніпулятор і консольні кнопки для того, щоб усі елементи керування знаходилися відразу під рукою.

Напівавтоматичні підрульові перемикачі на практиці реагують без нарікань і гарно спрацьовують під час перемикання швидкостей під час гри.

Під головним блоком є інтерфейси для підключення блока живлення, педального блоку та коробки передач. Також в наявності є вбудований кабель для підключення ігрового маніпулятора до комп’ютера або приставки Xbox One.

Спиці рульового колеса виготовлені з анодованого алюмінію, а рульовий вал та підрульові перемикачі – зі сталі.

Вага рульового блока

На педальному блоці розміщенні три класичних педалі: газ, гальма та зчеплення. Педалі зроблені зі сталі тому і забезпечують під час гри реалістичні відчуття. Середня педаль тормоза, як і педаль газу, реагує на силу натискань, тому додає більше реалістичного відчуття дороги.

На нижній частині цього блоку є гумові ніжки для встановлення пристрою на підлогу, або ж інші тверді поверхні, та спеціальна вставка з гострими зубчиками, щоб впевнено тримався на килимі. З задньої грані виходить вбудований кабель для підключення до керма.

При вазі рульового блока у 2,25 кг, вага педального блока складає 3,1 кг.

Керування та функціонал

Logitech G920 Driving Force створений спеціально для найкращого ігрового досвіду у зв’язці як і з Xbox One, так і з ПК.

Підключення маніпулятора відбувається до USB-порта, а налаштування відбувається посередництвом спеціального програмного забезпечення від виробника - Logitech Gaming Software.

Як і у випадку з ігровою клавіатурою Logitech G810 Orion Spectrum та кермом Logitech G29 Driving Force, тут можна завантажувати готові профілі під велику кількість гоночних симуляторів та аркад, в тому числі і таких відомих проектів найвищого рівня як F1 2015, Assetto Corsa, Need For Speed 2016, Dirt Rally, Project Cars та інших.

Функціональність та реакція керма приємно вражає. Як і в версії для Play Station 4, є механізм зворотного зв’язку по підсилювачу разом зі здвоєним електродвигуном, тому зчеплення з цифровою дорогою відчувається разом з ударами, заносом і навіть переворотами машини у повітрі. Силова віддача керма дужа схожа на реальне водіння автомобіля, особливо добре це відчутно у грі Project Cars, при потраплянні у занос з аварійними наслідками вже на першому повороті.

Безлюфтова технологія натягу дозволяє керму та педалям бути зафіксованим для максимально зручного відчуття віртуальної траси під час керування. Рульове колесо працює досить безшумно і плавно, порівняти його можна навіть з реальним автомобілем вище середнього класу. А за його положення відповідає датчик Холла, який працює за допомогою магнітних полів.     

Кермо можна обертати на два з половиною оберти, як і на справжньому авто. Кут оберту пристрою складає 900 градусів.

Враження

Logitech G920 Driving Force – це аксесуар для справжніх геймерів, котрі готові отримати максимум від віртуального спортивного автомобіля. До нього потрібно звикнути і на це доведеться витратити певний час, проте той досвід, що отримує гравець від гонок неможливо порівняти з клавіатурами чи геймпадами. Якщо ви не уявляєте своє життя без нескінченних переслідувань та чемпіонатів, то Logitech G920 Driving Force однозначно стане аксесуаром must have!

 

ОСОБЛИВОСТІ:

• Спортивний дизайн •

• Чутливий до обертів •

• Надійна конструкція •

• Широкий функціонал •

• Підтримка ПК •

 

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

  • Модель Logitech G920 Driving Force (941-000123)
  • Вага руля 2,25 кг
  • Вага педального блока 3,1 кг
  • Розміри руля 270 х 260 х 278 мм
  • Розміри педального блока 167 х 428,5 х 311 мм
  • Інтерфейс підключення USB
  • Кут обертання 900 градусів
  • Кількість педалей 3
  • Сумісність: Xbox One або ОС Windows 10/8.1/8/7
comments powered by Disqus
 
Top