Огляд автомобільних зарядних пристроїв Philips, Ednet і Kit: повний акумулятор навіть в дорозі

Огляд автомобільних зарядних пристроїв Philips, Ednet і Kit: повний акумулятор навіть в дорозі

Кожен користувач розуміє наскільки важливо у сучасному світі мати заряджений смартфон або ж планшет. І справа в тому, що завдяки мобільним девайсам люди можуть залишатися не тільки на зв’язку зі своїми близькими, друзями і колегами, а й бути завжди у курсі новин, виконувати роботу, користуватися корпоративною поштою та навіть керувати власним бізнесом. А так як життя – це рух, то й під час поїздок потрібно бути завжди з зарядженим гаджетом і допоможуть у цьому зарядні пристрої, які ми і розглянемо у цьому матеріалі.

Показати все

Philips Universal Ultrafast Car Charger (2 USB, 2.1 A)

Універсальний автомобільний блок живлення відрізняється швидкою зарядкою девайсів.

На лицьовій стороні пристрій має синій обідок і два USB-порти. Проте одночасно Philips Universal Ultrafast Car Charger зможе максимально швидко заряджати тільки або один планшет, або два телефони. Тому що загальна вихідна напруга складає 5 В, при цьому загальна сила вихідної напруги – 2.1 А.

Тобто вся потужність може порівну розподілитися у випадку заряду двох девайсів з невеликими об’ємами акумуляторів, або ж один гаджет з великим акумулятором, як наприклад iPad.

Також зарядний пристрій має інтелектуальний захист від перегрівання та перевищення напруги, яких в свою чергу допоможе запобігти пошкодженню портативних пристроїв.

Philips Ultra fast Dual USB car charger (2 ports, Lightning)

Другий пристрій Philips надходить з кабелем Lightning.

Він має чорну глянцеву поверхню з сірим обідком і світлодіодним індикатором. Його відмінністю від попереднього зарядного пристрою є потужність: тут вона складає 15.5 Вт. На перший USB-роз’єм надходить 1 А, а на другий 2.1 A.

Саме тому користуючись цією моделлю, користувач у своєму автомобілі може відразу живити як і iPad, так і iPhone одночасно. Також Philips Ultra fast Dual USB car charger може зарядити і пристрої інших виробників з інтерфейсами USB.

Ednet USB Car Charger (2 ports, 3.1 A)

 

Зарядний автомобільний пристрій Ednet одночасно може заряджати смартфон з планшетом завдяки наявності двох роз’ємів USB.

Аксесуар має ефектний вигляд і буде гармонічно поєднуватися з автомобільною панеллю. Частину, котра залишається на поверхні, огортає обідок металевого кольору. На лицьовій стороні, крім уже вищезгаданих інтерфейсів є у наявності і LED-індикатор.

Вихідна напруга автомобільного блоку живлення складає 5 В. Сила напруги першого USB складає 1 А – оптимальне рішення для смартфона. Другий порт USB здатен видавати 2.1 А і призначений для заряду планшетів або інших пристроїв, що мають об’ємний акумулятор.

Ednet Premium USB Car Charging Adapter (2 ports, 4.8 A)

 

Цей автомобільний адаптер живлення має гладку металеву поверхню і два роз’єми USB. 

Крім ефектного зовнішнього вигляду, ця модель може похизуватися потужністю 24 Вт і загальною силою напруги 4.8 А, при цьому на кожен інтерфейс приходить по 2.4 А.

Саме тому цим зарядним пристроєм, під’єднаним до автомобільного прикурювача можна відразу заряджати два девайса з великими акумуляторами, такими, наприклад, як у iPad.  

Крім того, завдяки особливій конструкції, Premium USB Car Charging Adapter можна використати як аварійний молоток для того, щоб вибити скло у автомобілі.  

Ednet USB Car Charger (3 ports, 5.1 A)

 

Автомобільний блок живлення відрізняється від інших аксесуарів Ednet з цього огляду, наявністю трьох інтерфейсів USB.

  

Лицьова сторона і бічні грані зроблені під «метал». Також тут є LED-індикатор.  

Завдяки вихідній напругі у 5 В і загальній силі напруги у 5.1 А на перший порт USB виділяється 1 А, на другий – 2 А, а на третій 2,1 А. На практиці цей блок живлення відкриває для пасажирів можливість заряджати як смартфон так і планшети з великими акумуляторами, не жертвуючи силою напруги на один окремий девайс.

Kit: In-Car Charger (2.1 A)

Зарядний пристрій для використання в автомобілі від британського виробника має привабливу зовнішність.

Його корпус виготовлений з чорного пластику глянцевого кольору. На бічній стороні в наявності логотип виробника. Лицьова поверхня має матову пластикову поверхню лимонного кольору, на якій є роз’єм  USB  та світлодіодний індикатор.

Для роботи пристрою необхідна напруга 12 В або 24 В, при цьому він видає силу напруги у 2.1 А, тобто з його допомогою можна заряджати як  смартфон, так і планшет з ємними акумуляторами.

Kit: Dual In-Car Charger (2 ports, 3.1 A)

Цей автомобільний зарядний пристрій від Kit: має два порти USB. Ззовні він повністю схожий на попередню модель цього ж виробника, навіть LED-індикатор знаходиться на тому ж самому місці, проте головною відмінністю є не тільки кількість роз’ємів, а й потужність.

Для роботи також потрібна напруга 12 В або 24 В, а загальна сила напруги складає 3.1 А. Розподіл відбувається наступним чином: 1 А відходить на перший роз’єм USB, а 2.1 А відходять другому.

Завдяки цим параметрам, блок живлення як і більшість моделей з цього огляду, може заряджати одночасно смартфон і планшет.

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

 

Philips Universal Ultrafast Car Charger (2 USB, 2.1 A)

Philips Ultra fast Dual USB car charger (2 ports, Lightning)

Ednet USB Car Charger (2 ports, 3.1 A)

Ednet Premium USB Car Charging Adapter (2 ports, 4.8 A)

Ednet USB Car Charger (3 ports, 5.1 A)

Kit: In-Car Charger (2.1 A)

Kit: Dual In-Car Charger (2 ports, 3.1 A)

Модель

DLP2257/10

DLP2357V/10

84118

84120

84119

USBKCC2A

USBKCC3A

Роз’єми

2хUSB 

2хUSB

2хUSB 

2хUSB 

3хUSB 

1хUSB 

2хUSB

Потужність

1х1 А, 1х1 А

1х1 А, 1х2.1 А

1х2.1 А, 1х1 А 

1х2.4 А, 1х2.4 А (24 Вт)

1х1 А, 1х2 А, 1х2 А

1х2.1 А

1х1 А, 1х2.1 А

Напруга

12 В

12 В

12 В

12 В

12 В

24В/12 В

24В/12 В

 

 

comments powered by Disqus
 
Top