Mercedes-Benz представила ексклюзивний човен Arrow 460 Granturismo

Mercedes-Benz  представила ексклюзивний човен Arrow 460 Granturismo

Mercedes-Benz давно хвилювало те, що комфорт S-класу доступний своїм клієнтам лише на суші. Рішення проблеми знайшлось цілком логічне – створити власний човен, який поєднуватиме у собі вишуканий рівень автомобілів S-класу та риси суперкарів Mercedes-Benz. Перший концепт човна, Mercedes-Benz представила ще в 2012 році на шоу в Монако, і лише через чотири роки компанія показала остаточний результат своєї роботи.

Mercedes-Benz не перший виробник автомобілів, який вирішив випробувати себе в кораблебудуванні, зовсім нещодавно компанія Aston Martin теж представила свій човен преміум-класу AM37.
Над створенням човна Mercedes-Benz працювала разом з одним із найкращих виробників яхт – Silver Arrows Marine. Результатом їх спільної роботи стала 14-метрова яхта Mercedes-Benz Arrow 460 Granturismo, яка була продемонстрована 18 квітня у водах Лазурного берега.

Дизайн яхти та її інтер’єр нагадують вишукані автомобілі преміум класу.

Салон отримав нубукову оббивку, оздоблення із евкаліптового дерева та великі вітрові вікна.

Технічні характеристики теж відповідають високому статусу човна – він оснащений двома дизельними двигунами Yanmar 6LY3-ETP потужністю 480 кінських сил та розвиває швидкість до 40 вузлів на годину.

Каюти яхти обладнані висувними столиками та ліжками, системою кондиціювання, а також аудіосистемою. На човні є розкішна ванна кімната, гардеробна та місце для зберігання вин. Особлива конструкція яхти дозволяє зсовувати бічні вікна та піднімати лобове скло.

Ексклюзивність Mercedes-Benz Arrow 460 Granturismo  полягає ще й в тому, що таких човнів побудовано лише десять, і всі вони вже отримали своїх власників.

Джерело: www.gizmag.com

comments powered by Disqus
 
Top