Aston Martin представив вражаючий Vantage GT8

Aston Martin представив вражаючий Vantage GT8

Відомий британський виробник престижних спортивних автомобілів, Aston Martin, представив модифіковану версію купе V8 Vantage, під назвою Vantage GT8. Новинка має ефектну зовнішність, в тому числі й кислотно-зелені вставки на кузові сірого кольору, а також ряд покращених характеристик у порівнянні зі звичайною моделлю.

Однією з головних відмінностей спорткара від базової версії є зменшена вага майже на 100 кг. Його вага складає 1510 кг. Такого результату виробники змогли досягти завдяки використанню карбону в елементах кузова. Також скло у вікнах було замінене на аналог з полікарбонату, вихлопна труба зроблена з титану, а звичайна акумуляторна батарея була замінена на літій-іонну.

 

Двигун має об’єм 4,7 літра. Його потужність у порівнянні з V8 Vantage S збільшилась лише на 10 к.с. – до 440 к.с. Купе можна буде замовити як із 6-ходовою коробкою передач, так і 7-ходовою трансмісією Sportshift II. Машина розганяється до 97км/год за 4,4 секунди, а максимальна швидкість автомобіля досягає 305 км/год.

 

Тираж у цієї моделі буде лімітованим – з конвеєра зійде тільки 150 екземплярів, при цьому вартість кожного дорівнюватиме $ 233 760. 

джерело: astonmartin.com

comments powered by Disqus
 
Top