«Парашут» Birdie для GoPro дозволяє робити фотографії в повітрі

«Парашут» Birdie для GoPro дозволяє робити фотографії в повітрі

«Парашут» для GoPro дозволить змінити ракурс та композицію фотографії, а продумана аеродинамічна конструкція дозволить використовувати аксесуар у будь-якій місцевості.

На відміну від інших аеродинамічних додатків для GoPro, Birdie - це достатньо бюджетний пристрій. Розробники «парашут» пояснюють це так, що сама ідея підкидати в повітря дорогі панорамні сфери для GoPro є абсурдною. Тому для власників GoPro 3 та GoPro 4, Birdie є чудовим рішенням. 

Конструкція Birdie дуже проста - пристрій виглядає як величезний волан для бадмінтону, зроблений з парашутної тканини. Із блоку для кріплення камери виходять шість пластикових елементів, на яких фіксується аеродинамічний парашутний матеріал. Вага конструкції лише 100 г, а при повному розкритті її розмір досягає 34х30х25 см.

GoPro, модулем камери донизу, надійно фіксується в основі пристрою. Камера має бути захищена спеціальним бампером, який перешкоджатиме пошкодженням. Користуватись Birdie під силу навіть дитині - достатньо взяти «парашут» в руки і підкинути його в повітря. Вага конструкції забезпечуватиме пристрою політ в бажаному напрямку. 

Велика перевага Birdie полягає в особливостях конструкції - пластикові опорні елементи та парашутний матеріал суттєво пом'якшують падіння на тверду кам'янисту породу чи асфальт. Шар піни, на дні основного блоку, діє як плавуча подушка, тому аерофотозйомка може здійснюватись над річками та басейнами. 

Компанія розробила і випробувала ряд прототипів Birdie для моделей GoPro - Hero 3 і 4. Тому, можливо, в майбутньому з'являться моделі Birdie і для інших моделей камер. 

Очікується, що Birdie з'явиться в продажі в серпні 2016 року.

Джерело: www.gizmag.com

comments powered by Disqus
 
Top