Faraday Future почала будувати завод з виробництва електромобілів

Faraday Future почала будувати завод з виробництва електромобілів

13 квітня відбулося офіційне оброблення землі для майбутнього заводу молодої але амбітної компанії Faraday Future, яка планує конкурувати з Tesla і випускати електромобілі преміального рівня.

При обробці землі для заводу, який буде побудовано у Північному Лас-Вегасі, штату Невада, до керівників Faraday долучилися і чиновники, щоб разом покласти лопати на місці майбутнього автомобільного заводу.

Вартість об’єкта складатиме близько 1 млрд $. У Faraday Future стверджують, що виробництво заводу відбуватиметься швидкими темпами.

За словами прес-секретаря компанії Стейсі Морріс, компанія рухається настільки швидко, наскільки це можливо. Як правило реалізація проектів таких масштабів займають не менше чотирьох років. Компанія ж намагається скоротити цей час майже вдвічі.

Стосовно конструкцій самих автомобілів, уже стало відомо, що вони будуть побудовані на універсальній платформі Variable Platform Architecture (VPA), яка схожа на рішення компанії Tesla. Її можна використати як у кросоверах та позашляховиках, так і у вантажівок.

За словами представників Faraday Future, їхня перша машина зійде з конвеєра вже через два роки. Проте скоріше за все реальний робочий електрокар буде готовим не раніше 2019 року. Але сам факт будівництва заводу, є найпершим і найголовнішим кроком розвитку нового гравця на дуже перспективному напрямку. 

Джерело: insideevs.com

comments powered by Disqus
 
Top