Завдяки штучному інтелекту Facebook розпізнає, якими мовами володіє користувач

Завдяки штучному інтелекту Facebook розпізнає, якими мовами володіє користувач

З 2011 року Facebook ввів функцію перекладу тексту, який виконується штучним інтелектом. Він читає коментарі та записи, розбираючи, що було написано, а потім, після натиснення кнопки користувачем, перекладає текст. В минулому році Facebook перестав запитувати у користувачів про необхідність перекладу того чи іншого тексту і почав робити це автоматично, залишаючи кнопку перегляд оригіналу.

На даний момент, за місяць цією функцією користуються не менш ніж 800 мільйонів аккаунтів. Штучний інтелект соціальної мережі обробляє оригінальні тексти и запам’ятовує мови, які найчастіше використовує кожна людина.

По-перше, Facebook  ідентифікує мову кожного допису, перш ніж здійснити переклад. Звідти, на основі дописів, які подобаються користувачу і мов, якими він коментуєте їх, Facebook визначає на яких мовах дана людина розмовляє. Виходячи з цього, система показує хто говорить багатьма мовами, через кількість неперекладених повідомлень і дописів.

Але користувач і сам може розказати Facebook, якою є його друга мова. Зробити це можна в налаштуваннях мови (Налаштування> Мова), де користувач здатен сам встановити мову, якій він надає перевагу, мови, які він розуміє, та мови, на які перекладати текс не потрібно.

Все це допомагає як користувачам, так і Facebook  зрозуміти більше один про одного, та зробити процес користування соціальної мережі максимально досконалим.

Джерело:www.popsci.com

comments powered by Disqus
 
Top